3 דרכים להרחקת יונים באופן מהיר ויעיל

כשאנחנו חושבים על מזיקים, הדבר הראשון שעולה במחשבה בקרב רבים מאתנו הם תיקנים, נמלים או יתושים.

אבל האמת היא, שהמזיק שנמצא כמעט בכל בית או עסק ברחבי הארץ אלה היונים.

יצאנו לבדוק מהם 3 הדרכים הטובות ביותר להרחיק את היונים באופן מהיר ויעיל וחזרנו כדי לציין אותן בפניכם.

תקראו את השורות הבאות ותגלו את כל הפרטים שיאפשרו לכם להרחיק את היונים ולתמיד.

 

רקע אודות המידע שריכזנו במדריך

כדי שנוכל להציג בפניכם מידע אמין ומקצועי, החלטנו לפרסם ברשתות החברתיות שאנחנו מחפשים מתנדבים לסקר קצר. ציינו בפוסט שאנחנו מחפשים אנשים שסבלו מהמטרד הבלתי נסבל – היונים, והצליחו להרחיק אותן באופן אפקטיבי. קיבלנו אינספור פניות, קראנו אותן לעומק וריכזנו בסופו של דבר את 3 הדרכים שחזרו על עצמן. כך שאפשר בעצם לומר שבחרנו את הדרכים שהוכיחו את עצמן לא פעם ולא פעמיים. רוצים לדעת מהן הדרכים הללו? תכף נגלה לכם.

 

הדרך הראשונה – באמצעות בעל מקצוע

יש בעלי מקצוע שבקיאים בתחום. הם מכירים את ההתנהלות של היונים, יודעים מהם הסיכונים שכרוכים בהגעתן אל המרפסת שלכם או בכלל לקרבת הבית שלכם. מתוך לא מעט פניות שקיבלנו, שמענו לא מעט המלצות על אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הרחקת יונים בראשון לציון. בתחילה חשבנו שמדובר באנשים שמתגוררים כולם בקרבת ראשון לציון, אך התברר לנו שמדובר באנשים שמתגוררים באזורים נרחבים ברחבי הארץ. הדבר עשוי להצביע על כך שמדובר באנשי מקצוע איכותיים. כך שאם אתם מעוניינים להרחיק את היונים בדרך זו, היינו מציעים לכם לבדוק את העניין לעומק.

 

הדרך השנייה – באמצעות דוקרנים

יש דוקרנים מיוחדים שניתן להניח בכל מקום שבו היונים מתיישבות בדרך כלל. מדובר בדוקרנים שעשויים מפלסטיק או ברזל. הפונים אלינו ציינו כי השימוש בדוקרנים מנע את הישיבה של היונים על המרפסת שלהם, על הגג ולעיתים הבריח אותן גם מהפרגולה שבגינה. ראוי לציין שאם אתם בוחרים בדוקרנים, כדאי שתבדקו אפשרות של קשירתם למשהו יציב, כדי שהם לא יעופו באוויר. להלן כמה אפשרויות לחיבור הדוקרנים שקיבלנו מהפונים אלינו:

  1. באמצעות דבק חזק
  2. באמצעות קשירה עם פיסת בד
  3. באמצעות אזיקונים

 

הדרך השלישית – באמצעות שברי זכוכית ומלט

חשוב לציין כי הדרך הזו מתאימה לאנשים שיש להם לא רק ניסיון בתחום, אלא גם כפפות ייחודיות ואביזרים הדרושים להליך. העבודה עם שברי הזכוכית עשויה לפצוע, כך שלא כל אחד יכול לבצע אותה. אנו ממליצים להזמין איש מקצוע שיבצע את ההליך עבורכם. כך תוכלו להיות בטוחים שתהיה הרחקה  מלאה של היונים וגם תוכלו להיות בטוחים שלא תיפצעו.

 

לסיום

אלו היו 3 הדרכים שיאפשרו לכם להרחיק את היונים באופן המהיר והיעיל ביותר. עכשיו, כשאתם יודעים עליהם, נותר לכם רק לבחור את הדרך המתאימה לכם ביותר. מאחלים לכם בהצלחה!

חיה

 

בעל חיים