ביצעת עבודת חשמל בבית של לקוח? חשוב שתהיה מכוסה!

חשמלאים מוסמכים שמבצעים עבודות חשמל בבתיהם ובעסקיהם של לקוחות, צריכים להכיר בחשיבות הכיסוי הביטוחי. מדריך זה עולה לרשת, כדי להעלות את המודעות לנושא החשוב. הישארו כאן ותגלו מהו ביטוח לחשמלאים? למה זה נחוץ? ומה חשוב לדעת רגע לפני שתבחרו בחברת ביטוח?

 

ביטוח מקצועי לחשמלאים, מהו?

ביטוח אחריות מקצועית שמתאים לחשמלאים מכסה את בעלי המקצוע העוסקים בתחום במקרים שבהם אירעה רשלנות במסגרת עבודתם שגרמה לסכנה ממשית או נזק. מדובר לצורך הדוגמא במצבים שבהם אירעה שריפה בארון החשמל בעקבות קצר חשמלי, תיקון לקוי של דוד בדירה ספציפית שהוביל לתקלה בבניין כולו או תקלות בעבודות המתח שהובילו לקצר לכל דיירי הבניין. ביטוח זה מספק הגנה מלאה לחשמלאים ומקנה להם שקט נפשי.

חשמלאים מוסמכים

 

חשיבות הביטוח

כל חשמלאי צריך לעשות ביטוח לחשמלאים מיד בתחילת דרכו. שכן, זה מקנה פיצוי כספי במקרה שאירעה פגיעה בבעל המקצוע עצמו או באנשים אחרים ששהו בקרבת מקום. לצד זאת, יינתן לו גם ייצוג בבית המשפט מטעם עורך דין מוסמך שיש לו ניסיון בתחום. חשוב לציין שחברות הביטוח מספקות 2 סוגים של פוליסות שמתאימות לחשמלאים:

  1. פוליסה על בסיס הגשת תביעה
  2. פוליסה על בסיס אירוע מסוים

 

הבחירה בפוליסה המתאימה תיעשה תוך יצירת קשר עם סוכן ביטוח או נציג מטעם חברת ביטוח מוכרת ומומלצת. בפסקה הבאה נציג בפניכם את החשיבות שבבחירה נכונה בהקשר זה.

 

חשיבות הבחירה בחברת ביטוח מומלצת

כידוע, יש היצע רחב של חברות ביטוח בישראל, אך לא כולן מעניקות שירות מקצועי באופן שווה. בירור שערכנו מול חשמלאים מוסמכים העלה שיש חברות שדוחות את הסיוע ללקוחותיהם, כך שהם נותרים ללא מענה מקצועי לאורך זמן. עליכם לבחור בחברת ביטוח נחשבת ומומלצת, כדי שזו תעמוד לצידכם מיום התביעה המשפטית. חשוב לציין שתוכלו להגיע לחברה שכזו בקלות, תוך יישום של טיפים שיוצגו בהרחבה בפסקה הבאה.

ביטוח מקצועי

 

בחירה בחברת ביטוח מומלצת לחשמלאים

כאמור, בחירה בחברת ביטוח זה לא עניין של מה בכך. בעלי מקצוע שרוצים לבצע בחירה נכונה, צריכים לפנות לערוך חיפוש מקיף ברחבי הרשת. שכן, יש פלטפורמות שונות שמספקות חוות דעת אמינות ועדכניות אודות חברות הביטוח השונות. מדובר למשל בלשונית הביקורות של גוגל, פורומים שמנוהלים על ידי חשמלאים וקבוצות פייסבוק של עצמאיים.

 

מילים אחרונות לסיום

חשמלאים רבים יודעים מהם הסיכונים הגבוהים שבאים לידי ביטוי במהלך עבודתם היום יומית, אך מעטים הם אלה שמכירים בביטוח המקצועי שיסייע להם במקרה של פגיעה או תביעה משפטית שהוגשה נגדם. מדריך זה ריכז את המידע הרלוונטי בנושא ואפשר לכם להכיר בדרכי הפעולה שיובילו לבחירה בביטוח מומלץ. זו העת ליישם את הטיפ שהוצג לעיל ולבחור בחברת הביטוח הטובה ביותר שתעניק לכם שקט נפשי וליווי משפטי בעת הצורך.

חברת ביטוח

עבודה חשמלית