5 דברים שחובה לבדוק לפני שאתם משכירים רכב יוקרה

זוכרים את הקטע של ברומא התנהג כרומאי? טוב, אז ברומא אתם לא. אבל אנחנו בהחלט מעוניינים לסגל לעצמנו כמה מההתנהגויות הטיפוסיות של תושבי העיר דובאי, לכן אנחנו לא רק הולכים לשהות במלון יקר, ללכת למסעדות גורמה, אנחנו גם רוצים רכב יוקרה אמיתי לנסוע בו בעיר. כי איפה עוד נעשה את זה אם לא כאן?

 

האמת, זה לחלוטין נכון. בדובאי לא הולכים ברגל (שיהיה בהצלחה למי שרוצה לעשות זאת בחום שיש בקיץ). בדובאי יש תחבורה ציבורית אבל הרוב יעדיפו להתנייד בעזרת מוניות. אבל למה מונית אם אפשר להשכיר רכב? ולמה להשכיר סתם רכב אם אפשר ללכת על רכב יוקרה? ההיגיון די ברור פה.הפרטים הקטנים שאתם צריכים לדעת על השכרת רכב יוקרה בדובאי – לפניכם.

 

 השכרת רכב – לפני

רכב משכירים מראש. לא בשדה תעופה, לא כאשר תגיעו לעיר, מראש. למה זה כל כך חשוב? כי פרט לזה שהרכבים נחטפים ממש מהר בחברות השכרה, יש לכם אופציה לבחור בין לשלם יקר או לשלם יקר יקר (במקרה ולא הזמנתם מראש). על איזה יקר אתם מעדיפים ללכת?

 

 השכרת רכב – הרישיון

זוכרים שללא רישיון אין רכב? כן, יש לנו נטייה להתבלבל, לשכוח מסמכים ותעודות חשובות בבית. תשכחו כל מה שבא לכם, פרט לרישיון לרכב. ואם הצלחתם לא לשכוח את הרישיון לרכב, זכרתם לבדוק שהוא בינלאומי? במקרה והוא לא, קופצים לפני הטיסה לכל סניף של סופר פארם שבו יש עמדה להנפקת רישיונות ותמורת סכום סמלי (הכל הוא סכום סמלי לעומת עלות השכרת רכב יוקרה, כן) יש לכם רישיון נהיגה בינלאומי.

 

 השכרת רכב – הפיקדון

לא ציפיתם לקבל את הרכב ללא פיקדון, רק כי אמא שלכם תמיד אמרה שיש לכם עיניים טובות? עיניים טובות זה נפלא, אבל זה לא יעזור במקרה של השכרת רכב.פקדון זהו סכום שיילקח ממסגרת האשראי שלכם, יישמר בחברת השכרת ובמידה והחזרתם רכב במצב שבו קיבלתם אותו, אתם תקבלו את הכסף חזרה. מזהירים – זה לוקח קצת זמן.

לכן, חשוב לוודא שמסגרת האשראי מאפשרת את המשחק הקטן הזה ולא נתקעתם בתחילת הטיול ללא מסגרת אשראי לטיול עצמו.

 

 השכרת רכב – מעמד קבלת הרכב

והנה, הפורשה האדומה שחלמתם עליה כל החיים. שנייה לפני שאתם רצים בצרחות שמחה לעברה, עוצרים, לוקחים נשימה, פוסעים לאט ועושים סיבוב סביב הרכב ובודקים כל שריטה, מכה, שפשוף ועוד. מוודאים שהכל מתועד במסמכי השכרת רכב – אתם לא רוצים להיות אלה שיהיו אחראים לשריטה שלא קרתה באשמתכם.ושנייה לפני שהמוח מתערפל שוב, זוכרים לבדוק שאתם מבינים איך נוהגים ברכב זה. כן, גם אם בדמיון שלכם אתם נהגי מירוצים.

 

 החזרת רכב

בשעה שנקבעה ועם מיכל דלק מלא.

יוקרה, רכב

יוקרה, רכב
מה היה לנו עד עכשיו?
אינטרקום
כללי
Asael

חיבור והתקנת אינטרקום

רבים מאיתנו מעוניינים לשפר את הביטחון והנוחות בביתם על ידי התקנת מערכת אינטרקום. אינטרקום מאפשר תקשורת נוחה ומהירה בין חללים שונים בבית, וכן מעניק שליטה

קרא עוד »
שער חשמלי
כללי
Asael

התקנת שער חשמלי לבית

התקנת שער חשמלי בכניסה לבית מספקת יתרונות רבים, הן מבחינת ביטחון והן מבחינת נוחות וחיסכון בזמן. שער חשמלי ניתן לפתוח ולסגור בלחיצת כפתור וללא צורך

קרא עוד »