ארבעה סוגי מתלי כביסה שיעשו את החיים שלך קלים יותר

כביסה! יש אנשים שעבורם כביסה היא מטלת הבית החביבה ביותר, הם לרוב יהנו מהעיסוק בבגדים ויחפשו אחר הריח המושלם לכביסה מושלמת. אך עבור חלק כביסה איננה פעילות מהנה והם דוחים את המטלה הזו ככל הניתן. לא משנה אם אתם נמנים על הסוג הראשון או השני – אתם בוודאי עוסקים בכביסה לא מעט.

מדובר באחת ממטלות הבית שאנחנו עושים הכי הרבה בעיקר כשיש תינוקות או ילדים קטנים בבית. כשיש לנו אמצעים נוחים וקלים לשימוש כל פעולה הופכת לפשוטה ולחביבה יותר. אם בכביסה עסקינן אחד הדברים הכי חשובים זה איך ואיפה תולים אותה. אם יהיו לכם מתלים טובים שמותאמים לבית ולצרכים שלכם, יהיה לכם הרבה יותר קל וכיף לעשות כביסה.

 

איפה תתלו את הכביסה?

בחירת מתלה כביסה טוב קשורה למבנה הבית שלכם ולמיקום בו אתם מתכננים לתלות את הכביסה. הדבר תלוי באם הבית שלכם קטן או גדול, אם יש מרפסת או חצר ובעוד גורמים נוספים. אם אתם גרים בדירות קטנות, כשמדובר בכביסה, מציאת מקום מתאים לייבוש בגדים יכול להיות אתגר.

כאן נכנסים לתמונה כל מיני פתרונות של מתלים מתקפלים או מוסווים. יצאנו לבדוק עבורכם אילו מתלי כביסה הכי טובים ויעילים קיימים בשוק היום. וחזרנו עם תשובות מעניינות. ארבעה סוגי מתלי כביסה שיעשו את החיים שלכם קלים יותר קדימה מתחילים.

קולבי בגדים

מתלה חיצוני מתכוונן

אם יש לכם חצר קטנה או גדולה מומלץ מאד לתלות את הכביסה בחוץ. כביסה מתייבשת הכי מהר והכי טוב באוויר הפתוח. אך יש לשים לב למיקום המתלה. אם יש לכם מקום מקורה או עם יותר צל, בחרו בו על מנת למקם את מתלה הכביסה שלכם. מתלה חיצוני מתכוונן הוא מתלה קבוע בעל שני מצבים מקופל או פתוח.

כשהוא מקופל הוא לא תופס כלל מקום בחצר וכשהוא פתוח הוא מאפשר תלייה של פריטים רבים. הוא נפתח ממש בקלות וכך אפשר פשוט לגשת למלאכת התלייה בזריזות וביעילות. בגלל שהמתלה נמצא בחוץ באופן קבוע הוא חשוף לנזקי גשם ושמש ולכן חשוב מאד לבחור במתלה מעולה באיכות מצוינת.

 

מתלה מסתובב

מתלה מסתובב מתאים גם הוא לתלייה בחצר. מדובר במתלה מקצועי המאפשר תלייה של פריטים רבים. הוא מתאים במיוחד למי שיש חצר גדולה והרבה כביסה באופן יחסי שכן הוא מאפשר תלייה של הרבה בגדים. כך לא תשארו במצב אין לכם איפה לתלות את הכביסה שצריכה להתייבש.

 

מתלה כביסה בין קירות

מתלה כביסה מתקפל בין שני קירות הוא פתרון מבריק לדירות קטנות, או כמתלה נוסף. מדובר במתקן שאפשר לקפל בקלות על ידי טכניקה פשוטה של מנגנון קפיצי. הוא תופס ממש מעט מקום ושמצב מקופל הוא לא מורגש בכלל בחדר.

 

מתלה מתקפל שאפשר להעמיד בכל פינה בבית

כולנו מכירים את המתלים המתקפלים אבל חשוב לדעת שהיום קיימים בשוק מתלים מתקפלים מדהימים שמתקפלים לגדלים קטנים אך יכולים להציע מקום רב לכביסה של עד שמונה קילוגרם. אז שיקלו היטב מה המתלה המתאים עבורכם ובחרו בחברה מקצועית שתספק לכם את המתלים הטובים ביותר. כביסה נעימה!

כְּבִיסָה

מתלה בגדים