גופי תאורה

מחפשים שירותים הקשורים בגופי תאורה? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

לפני שבוחרים מכונת קפה ורגע לפני שמובילי הרהיטים נכנסים בדלת חשוב לדעת – כרטיס הכניסה האמיתי לאופי המקום והחוויה של הבאים הם גופי התאורה שבחרת. גופי תאורה הכוונה למבנה שמחזיק את המנורה עצמה.

במקום לתלות נורה 'ערומה' בתקרת החלל, כל אחד מאנשי ההום דיזיין ימליצו לך לשדרג לגוף תאורה ובכך תשדרג את כל מראה החדר, כמובן שאנחנו מדברים על כל חלל ולא רק על בתי מגורים. כיום יש מודעות רבה לנישה הזו ולכן קיים מגוון עצום של עיצובים לגופי תאורה, גוף תאורה כזה שיתאים לשפה העיצובית שבחרת לחדר השינה של התינוק החדש, לעיצוב המטבח, למשרד או לתאורה רומנטית לישיבה בגינה.

כן, גוף התאורה עד כדי כך קריטי שהוא מהווה חתימה סופית של קו העיצוב, הדובדבן שבקצפת. לא משנה איזו דוגמא תבחר העיקר שגוף התאורה שבחרת יותקן באופן מקצועי.

 

☑️ שירותי גופי תאורה מהירה ויסודית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהתקנת גופי תאורה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

גוף תאורה – יש

הגענו לשלב הבא אחרי בחירת גוף תאורה וזה – מציאת חשמלאי מקצועי להתקנת גוף התאורה, פה אנחנו מדברים על החלק של המקצוענים.

יש לציין שבחירת החשמלאי לא פחות חשובה מבחירת הגוף עצמו. לצורך ביצוע עבודה כזו חובה על המתקין להיות איש מקצוע מוסמך כך שיוכל להתמודד עם כל סוג של גוף תאורה שרק תבחר, חשמלאי מוסמך שידע להתמודד עם מצבים לא צפויים כמו חוט חשמל קרוע \ חשוף או קיר שאינו מתאים לתליית גוף התאורה, חשמלאי שידע להסביר לך בצורה ברורה על כל תהליך העבודה בהתחשב באופיי גוף התאורה ועד דרכי ניקיון מומלצים וכמובן חשמלאי שייתן לך מחיר הוגן לפי סוג גוף התאורה, מיקום ועוד כמה משתנים לקביעת המחיר אותם ניתן לקרוא בעוד כמה שורות, ויש גם אחלה טיפ להורדת המחיר שמחכה לך שם.

אז רגע לפני שהחשמלאי מתחיל לעבוד הנה כמה דברים שחשוב לדעת.

קיימים מספר סוגים של גופי תאורה:

גוף תאורה צמוד תקרה

הם הסוג הנפוץ כיום ובדיוק כמו השם שלהם – גופים אלו צמודים לתקרה ומתאימים להתקנה על תקרת גב או בטון. לפני ההתקנה חשמלאי מקצועי יבדוק שגוף התאורה לא כבד לסוג התקרה שלך, זאת כדי למנוע נפילה של גוף התאורה, היווצרות סדקים או קריסה של התקרה.

גוף תאורה שקוע

אלו גופי תאורה מורכבים יותר כמו ספוט והם דורשים הכנה מוקדמת של החשמלאי. החשמלאי מבצע בדיקת התאמה להתקנה בקיר ואם אכן יש אפשרות להרכיב גוף תאורה מאותו סוג החשמלאי יחבר אותו לחוטי חשמל שבתוך הקיר ויקדח חור בהתאם לצורת הגוף.

גופי תאורה תלויים

גופי תאורה שנופלים מהתקרה והם משתלבים בכל סוג של חלל: מבית פרטי ועד אולם אירועים מפואר, הם מומלצים במיוחד לחלל בעל תקרה גבוהה. 

שימו לב: לפני התקנה של גוף תאורה מכל סוג שהוא חשמלאי מקצועי יבקש מכל הנוכחים במקום לדאוג לא להרים את מפסק הזרם הראשי למניעת התחשמלות.

מי אחראי פה?

זה אולי יפתיע אתכם אבל נהוג לתת אחריות על התקנת גוף תאורה. האחריות בדרך כלל תקפה לשלושה חודשים מיום ההתקנה, המפרגנים יאריכו את התוקף ויספקו אחריות לשנה שלמה.

בעניין האחריות, יש לנו שני דגשים בשבילך:

  1. האחריות היא לא על גוף התאורה עצמו אלא על ההתקנה בלבד.
  2. כדאי לשאול את החשמלאי כבר בשיחה הראשונה על המדיניות שלו לגבי אחריות ובסיום העבודה לבקש ממנו לכתוב את תוקף האחריות על גבי החשבונית, כך תהיה לך התחייבות גם בכתב.

זה מה שעושים במצב של גוף תאורה המצריך תיקון

במקרה שהמנורה לא נדלקת בגלל שגוף התאורה דורש תיקון הנובע מטעות בהתקנה או כל סיבה שהיא מומלץ לדבר קודם עם החשמלאי שהתקין, הוא היה הראשון שנתן לך שרות והוא יודע במדויק על כל תהליך העבודה שנעשה, אם יש אחריות כמו שדברנו קודם זה הזמן להשתמש בה.

במידה ורוצים להחליף חשמלאי, עדכנו את נותן השרות החדש בכל הפרטים של גוף התאורה: ייצרן, מתי הותקן וכמה זמן הגוף תאורה אצלך.

לפני שמזמנים חשמלאי אנחנו ממליצים להחליף את הנורה עצמה – ייתכן שהיא כבר עייפה והבעיה לא נמצאת בגוף התאורה והיי, חסכת תיקון.

איך אפשר בלי דגש קטן(?): חשמלאי מקצועי יוודא בסוף ההתקנה שהנורה אכן נדלקת בגוף התאורה החדש וההתקנה בוצעה בצורה מושלמת.

כשרוצים להחליף גוף תאורה

כשרוצים להחליף גוף תאורה באחד חדש יש לשים לב לאופי גוף התאורה כמו שפרטנו קודם. מומלץ  שגוף התאורה החדש יתאים לקודמו, לא מבחינת סטייל אלא מבחינת אופי: תאורה תלויה, תאורה צמודה לתקרה או תאורה שקוע. במידה וחשבת להחליף גם את אופי התאורה זה בסדר גמור, רק יש לשים לב שסוג התאורה החדשה אכן מתאים למקום, אפשר גם להתייעץ עם חשמלאי בשיחת הטלפון. לגבי המחיר אנו שמחים לבשר שכיוון שזו רק החלפה העלות נמוכה יותר כיוון שכבר קיימת נקודת חשמל פעילה. 

יש שאומרים 'מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה' אנחנו אומרים:

'מאחורי כל גוף תאורה מאיר עומד חשמלאי מומחה'!

עבודת חשמל חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע ולא רק בשביל להבטיח שמירה על גוף התאורה בזמן ההתקנה אלא זו גם שמירה על כל מערכת החשמל של מקום ההתקנה, זו שמירה על בטיחותם של אנשי המקום וגם של החשמלאי עצמו. זה לתת אחריות ארוכת טווח ללקוח כי אנחנו בטוחים בעבודה שלנו.

דבר אחרון שרצינו להגיד: החלפת מנורה לא דורשת איש מקצוע, בזה אנחנו סומכים עליך, צרו איתנו קשר ואנחנו נגיע לעשות למענכם כל עבודה שדורשת ארגז כלים.

מחירון גופי תאורה כללי

התקנת גופי תאורה מחיר מ-100₪
תיקון גופי תאורה מחיר מ-150₪
החלפת גופי תאורה מחיר מ-140₪

שירותים בתחום גופי תאורה בפריסה ארצית:

התקנת גופי תאורה