ארון חשמל

ארון חשמל
ארון חשמל

הקופסא הזו שתמיד נמצאת בבית ומקפידים להרחיק ממנה ילדים היא הרבה יותר חשובה ממה שנראה לך. אותו ארון חשמל הוא אחד החלקים הקריטיים בכל הנוגע למערכת חשמל אצלך בבית או במשרד. ארון החשמל מספק זרם בצורה סדירה ותקינה לתוך המבנה ולכן חשוב להקפיד בכל תהליך הקמת הארון על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, החשמלאים שלנו בעלי ניסיון רב בעולם ארונות החשמל אז טוב שהגעת לכאן.

 

☑️ התקנת ארון חשמל מהירה ומקצועית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהתקנת מוצרי חשמל.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-997-3379 ☎️ארון חשמל

יש כמה סוגים של צרכני חשמל ביניהם צרכן פרטי וצרכני שותפים – המחוברים לאותה מערכת חשמל כמו בבניין קומות, לכן ללוחות החשמל יש מבנה שונה אחד מהשני כיוון שהם מותאמים לצרכי המשתמשים. את ארון החשמל מתאימים ללוח החשמל כך שיכנס בצורה מושלמת ויאפשר לו לפעול באופן רציף.

 

חשיבותו של ארון חשמל בטיחותי

כיום יש שימוש רב בחשמל והוא מהווה חלק בלתי נפרד משגרת החיים שלנו. לחשמל יש שימושים רבים במיוחד בבית פרטי ועל מנת שיהיה אפשר ליהנות ממנו בצורה רציפה ובכל זמן שנרצה צריך להיעזר בכבלים, מפסקים, שקעים, צינורות, ציוד מיוחד ועוד. הציוד עצמו והרכיבים מאוד פגיעים אבל את זה תשאירו לחשמלאי שלנו, ברגע שהציוד חשוף זה עלול לסכן חיים ולכן חייב להסתיר את כל הטוב שעוזר להפיק את החשמל ועושים זאת בעזרת ארון חשמל.

 

הקמת ארון חשמל

את ארון החשמל בונים רק לאחר שעושים תוכנית מעמיקה של צרכי החשמל ואפיון מלא של לוח החשמל שעתיד להיכנס אליו. כל ארון חשמל מיוצר בהתאמה אישית מתוך הצורך לספק מענה ייעודי ומדויק ללוח החשמל ולמשתמשים.

קריטריונים לבחירת ארון חשמל

על מנת שלוח החשמל יענה על דרישות הצרכנים בצורה מהירה ויעילה ביותר הארון חשמל בו הוא מאוחסן חייב לעמוד במספר קריטריונים חשובים.


בטיחות

ארון החשמל מכיל את כל הציוד החשמלי, כבלים, צינורות, חוטי חשמל ועוד, לכן בתכנון הראשוני חייב לקחת בחשבון את נושא הבטיחות. שמירה והקפדה על הציוד מוגן ושאינו חשוף לעוברים ושבים זה הכלל הראשון בהקמת ארון חשמל, ארון כזה יהיה בטיחותי למשתמשים ולאנשי המקצוע שיטפלו בו.


חומרים איכותיים

יש כיום מגוון עצום של ספקים לחומרי גלם לצורך הקמת ארון חשמל אבל חייב לקחת את הספק עם חומרי הגלם האיכותיים בלבד, ארון חשמל העשוי מחומרים איכותיים יבטיח את מידת החוזק והעמידות של הארון לאורך זמן רב יותר.


עמידות בתנאים

ארון החשמל נמצא לרוב בסביבה חיצונית ולכן הוא חשוף ופגיע יותר לנזקי מזג אוויר, בלאי, חדירת אבק, לחות, עפר ולכלוך. לארון החשמל יש מספיק סיבות להינזק אך אפשר להשתמש בחומרי חיפוי, איטום וצבע איכותי על מנת למנוע נזקים.

 

לוקיישן

לפני מיקום הארון חשמל יש לקחת בחשבון את גודל המבנה \ מיקומו \ ארכיטקטורה ייחודית \ תקני בטיחות \ צרכי השימוש וכך לבחור את המקום האידיאלי להקמת ארון חשמל. החשמלאים מזכירים לשים לב שהמקום שבו בונים את הארון יהיה נגיש במהלך כל השנה ותהיה גישה מהירה ומיקום יציב במקרה וצריך להגיע לטפל בו.

סוגים של ארון חשמל

יש כיום סוגים רבים של ארונות חשמל השוני העיקרי ביניהם נובע מחומרי הגלם שמייצרים אותם.

 1. פח.
 2. פיברלגס.
 3. פוליקרבונט.
 4. פוליאסטר.
 5. מתכת.

 

מלבד חומרי הגלם ארונות החשמל שונים אחד מהשני גם בגודל ובעומק הארון, משתנים אלו נקבעים על פי קריטריון אחד: צרכי המשתמש.

עלות הקמת ארון חשמל

מחיר הקמת ארון חשמל משתנה בהתאם לגודל הארון, חומרי הגלם שמהם הוא מיוצר, עיצוב, מידת התאמה אישית ועוד. השוק מתחלק לצרכן פרטי וצרכן עסקי ובהתאם לצרכי הבסיס נקבע טווח המחירים. 

טיפ של המומחים: בשיחת הטלפון עם ספק ארונות החשמל מומלץ לבקש סיכום שיחה הכולל את פרטי חומרי הגלם והעלות, החשמלאי שלנו יראה את ההצעה וידע האם היא משתלמת או שכדאי לחפש ספק אמין ומקצועי יותר. 

 

בטיחות בסביבת ארונות חשמל

ארון החשמל יכול להפוך למקור סכנה במידה ולא מטפלים בו כראוי. החשמלאים שלנו ממליצים על כמה כללים שיעזרו לכם לשמור על ארון החשמל ובטיחות הדיירים.

 

ניקיון הארון

חשוב להקפיד על ארון חשמל נקי מכל לכלוך כמו אבק או עפר שעשויים להצטבר בו, בנוסף יש להקפיד לא אחסן בו מוצרים מכל סוג שהם כמו מטריות של הילדים או עיתונים, זה עלול ליצור התלקחות בלוח החשמל.

 

מניעת התחממות

חשוב לבדוק שיש אוורור תקין ופועל בארון החשמל וכך למנוע מצב של התחממות הלוח ושרפה.


בדיקה שנתית

החשמלאים שלנו ממליצים לבדוק את לוח החשמל פעם בשנה. במהלך הבדיקה הם יחזקו את הברגים ויבדקו את החוטים והמגעים, בדיקה כזו תמנע תקלות ותאריך את זמן התפקוד של לוח החשמל והארון.

 

תיקון ארונות חשמל

גם אם מקפידים על תחזוקה שוטפת ובדיקה שנתית עלולות להיווצר תקלות בארון החשמל. אנשי המקצוע שלנו מכירים את כל התקלות שעלולות להיות בארון החשמל וישמחו לעזור. תיקון ארון חשמל יכול להיות עניין של החלפת חוט או חיזוק של בורג, יש מצב שזו גם תהיה תקלה חמורה מעט כמו החלפה של פיוז שנשרף אך גם אותה ניתן לתקן ללא בעיה.

 

תקלות נפוצות בארון חשמל

ארון החשמל הוא מקום מסוכן ורגיש ולכן חשוב לשים לב לשינויים שחלים במערכת החשמל ולהזמין חשמלאי במקרה הצורך. אלו התקלות הנפוצות ביותר שניתן לתקן בארון חשמל.

 1. זמזומים בלוח החשמל.
 2. עשן שעולה מארון החשמל.
 3. נקודת חשמל שהפסיקה לעבוד.
 4. מנורה מהבהבת.
 5. הפסקת חשמל לעיתים קרובות.


החלפת ארון חשמל

במקרה של צורך בשיפור ושדרוג של ארון החשמל זו סיבה טובה להזמין חשמלאי. רק חשמלאי מוסמך יכול לבצע את החלפת הארון ולקבוע האם חומר הגלם של הארון החדש אכן איכותי ויאפשר להמשיך את הספקת החשמל בצורה בטוחה ויעילה.

סיבות עיקריות להחלפת ארון חשמל

 • החלפת סוג חומר הגלם שממנו בנוי ארון החשמל, השינוי יכול להיות מעבר מארון עץ לארון מתכת.
 • במקרה שהארון כבר לא בטיחותי מספיק ומהווה סכנה מומלץ להחליף אותו בארון חשמל חדש.
 • אסתטיקה ומראה מטופח יותר של כל האזור שבו נמצא הארון וכמובן מראה ארון החשמל עצמו

 

את הדלת לעולם החשמל כבר פתחת זה הזמן לצלצל לחשמלאי שלנו ולהזמין אותו לתקן כל בעיה שרק צצה בארון החשמל. הוא יגיע עם כל הציוד הנדרש, ניסיון וידע רב בתחום.

 

מחירון החלפת ארון חשמל כללי

החלפת ארון חשמל מחיר מ-1,400₪
תיקון ארון חשמל מחיר מ-330₪
תיקון לוחות חשמל מחיר מ-300₪

להחלפת ארון חשמל ע"י חשמלאי אמין – התקשרו 077-997-3379

החלפת ארון חשמל

"חשמל' זו אומנם מילה אחת אבל היא מכילה כל כך הרבה תחומים ומשמעויות. עבודה מול מערכת חשמל בכל גודל שהיא בין אם זו מערכת חשמל

קרא עוד »

תיקון ארון חשמל

אם הגעת לפה כנראה שהמילים 'ארון חשמל' ו'תיקון' מוכרות לך בתקופה האחרונה. קודם כל חשוב שתדע שארון החשמל מהווה מקור לתפקוד של כל מערכת החשמל

קרא עוד »