4 חומרים שאתם צריכים על מנת להסתיר את חוטי החשמל בחצר הבית

כולנו רוצים לחיות בבית מסודר, נקי ונעים למחייה. או בקצרה, אנחנו מחפשים לא רק את הפונקציונליות של הבית, אלא גם את האסתטיות שבו. חוטי חשמל הפזורים להם ברחבי הבית והגינה שלנו, הם בהחלט לא משהו שנגדיר אסתטי.

אבל הקדמה הטכנולוגית מחייבת ואנחנו לא באמת יכולים להסתדר ללא תאורת חוץ מושקעת שרכשנו לגינה שלנו וללא טלוויזיה 74 אינץ' שיש לנו בסלון. אז מה עושים, אתם שואלים? יופי ששאלתם, כי יש לנו כמה רעיונות טובים במיוחד לשתף איתכם. רמז – בלה חצץ יפתור לכם הרבה בעיות בגינה.

 

 השיטה הקריאטיבית

זוכרים איך לכל אמא הייתה קופסת עוגיות שהיא אחסנה בה כל דבר פרט לעוגיות? חוטים, מחטים, סיכות בטחון וכדומה. אז חשבנו וחשבנו. רוצים סקופ? גילינו שקופסת פח של פעם עושה אחלה עבודה בסידור חוטי חשמל.

אולי היא לא תסתיר את חוטי החשמל לחלוטין ואולי זו שיטה שתתאים יותר לחדרים קטנים מאשר לסלון או לגינה, אבל סוף סוף לא נתקל בחוטים שהסתבכו על הרצפה ומרגישים כמו מתקן בפארק אתגרי.

כל קופסא שבה תוכלו לעשות מספר חורים תעשה את העבודה, פשוט מעבירים דרכה את החוטים, מוצאים כל אחד מהם מחור שונה והנה, מצאנו פתרון מגניב במיוחד.

 

 השיטה החדשנית

מה לא נתחכם? נתחכם! נבנה תעלה שדרכה יעברו חוטי החשמל שלנו. את התעלה ניתן לבנות בעזרת קופסא מיוחדת שנוצרה למטרה זו או בעזרת לוחות גבס חלולים שדרכם יעברו החוטים.

זו שיטה נפלאה לבית שיש בו ילדים קטנים או בעלי חיים (אפשר גם שתי האופציות בו זמנית) – אנחנו מוודאים שאין להם דרך להגיע לחוטים כלל. ולמה מדובר בשיטה חדשנית? כי השיטה הקודמת כללה מסמרים עם לולאות שתפסו את החוטים, הייתה פחות עמידה ופחות אסתטית.

 

 השיטה המתוחכמת

בעיקרון, הרעיון הטוב ביותר זה להעלים את החוטים בכלל. ולא, לא התכוונו להיפטר מכל מכשירי חשמל שיש לכם בבית ובגינה. מה עושים? חוצבים בקיר, מכניסים לתוכו את החוטים וסוגרים, או יותר נכון אוטמים את הכל בעזרת חומרים מיוחדים דוגמת בלה חצץ או מלט.

 

 השיטה המתוחכמת….יותר

ונסיים עם השיטה המבריקה מכולן, שתפתור את כל בעיית החוטים שיש לכם – תצטרכו להסיר ואז להניח מחדש את הריצוף או את הדשא הסינתטי שיש לכם בגינה. את חוטי החשמל תוכלו להעביר מתחת ואז לאטום את הכל מחדש. הרווחתם גם פתרון לבעיות חוטי החשמל וגם חידשתם את הרצפה או את הגינה שלכם.

שיטה שעובדת נהדר בבתים שנמצאים בשלבי בנייה או בשלבי שיפוצים. לכל השאר, מדובר במעט כאב ראש, למרות שהתוצאה שווה את זה לחלוטין. אולי לכם יש עוד שיטות מעניינות שלא שמענו עליהם? אנחנו בהחלט מעוניינים לשמוע.

חוטי חשמל

חוטי חשמל