תיקון שקעים

מחפשים שירות תיקון שקעים? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

[search_professionals_city category="electricians"]

מכירים את הקטע הזה שאתם מנסים לחבר מוצר חשמלי כלשהו לחשמל אבל אין תגובה? אתם חושבים שאולי משהו לא בסדר עם הפעולה שביצעתם, מנתקים את הכבל החשמלי מהשקע ומנסים לחבר אותו שוב, אך נתקלים באותה תגובה שהיא בעצם חוסר תגובה. כנראה שהפעולה הבאה שלכם תהיה לבדוק את לוח החשמל, אך אם זה לא יניב פתרון תוכלו להסיק שמדובר כאן על שקע תקול. תיקון שקעים הוא הכרחי במצב כזה, היות ושימוש בשקע תקול או השארה שלו במצבו עלולה להעמיד אתכם בפני סכנה אמיתית. בכל הקשור לחשמל, אל תכניסו את עצמכם לסיבוכים מיותרים, ופשוט תתקשרו אלינו כדי שנוכל לסייע לכם עם שירות חשמלאי יוצא דופן בטיבו.

 

☑️ תיקון שקעים עם חשמלאים מוסמכים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהתקנת מצלמות אבטחה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

השקעים – אחד האלמנטים היותר מבוקשים ונצרכים בחיים של המאה ה-21

ככל שהטכנולוגיה הולכת ומתקדמת, כך גם הצורך בחשמל הולך ונהיה גדול יותר. היום שקעים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי כולנו, גם במסגרות הפרטיות שלנו – הבתים, ועל אחת כמה וכמה במסגרות אחרות כמו אוניברסיטה, משרד, בתי קפה ועוד.

 

איך נוצר הצורך בתיקון שקעים?

תקלות שמצריכות תיקון שקעים נובעות מכל מיני סיבות. היות והשימוש בחשמל הוא גדול כל כך, הזרמים החשמליים עובדים פי כמה וכמה קשה יותר מאשר מה שהם היו רגילים עד לפני כמה שנים בודדות. בדירות ישנות, לדוגמה, לא תמיד השקעים מצליחים לעמוד בעומס והם קורסים תחת השימוש הנרחב והמקביל במכשירי חשמל שונים.

אך לא רק שקעים בדירות ישנות מוצאים את עצמם מתקלקלים. גם קצרים חשמליים יכולים לגרום נזק לשקעים הקיימים במבנה או מחוץ למבנה, תנאי מזג אוויר שמשפיעים על לוח החשמל גם הם יכולים להזיק לשקעים, בלאי משימוש תדיר בשקע וסיבות נוספות.

איך נוצר הצורך בתיקון שקעים?

 

תיקון שקעים – מי צריך את זה בכלל?

תיקון שקעים הוא לא פחות מחובה ברגע שמתגלה תקלה. כל מי שנתקל בשקע תקול כדאי שיפנה לחשמלאי מקצועי בזריזות, כזה שיוכל לפתור את הבעיה ולגרום לשקע לחזור ולעבוד בצורה טובה. באופן כללי, שקע תקול עלול לגרום לבעיות בזרימה התקינה של הזרם החשמלי, ורצוי לא להותיר אותו חשוף וללא שימוש.

 

שימוש במפצל – פחות טוב ממה שאולי חשבתם

הרבה פעמים אנחנו מחברים לשקע החשמלי מפצל שמאפשר לנו לחבר כמה וכמה כאבלים חשמליים לאותו השקע. מצד אחד מדובר על יתרון מעולה וניכר לעין, שכן במקום לפזר את המכשירים שלנו במקומות שונים אנחנו מקבלים אותם פעילים ממקור אחד של חשמל.

מצד שני מדובר כאן על העמסת יתר של המכשירים החשמליים על אותו השקע, שכן המפצל רק מביא איתו את היכולת לחבר יותר תקעים, אך האספקה החשמלית הגבוהה שדרושה מהשקע  הראשוני היא גבוהה יותר פי כמה. הדבר הזה עלול בהחלט לגרום לתקלה בשקע, ואתם עלולים למצוא את עצמכם מממשים את המשפט "תפסת מרובה לא תפסת".

שימוש במפצל – פחות טוב ממה שאולי חשבתם

 

איך מגלים תקלות שמצריכות תיקון שקעים?

שקעים תקולים מתגלים בדרך כלל על ידי האדם הפרטי כאשר הוא מנסה להשתמש בהם ולא מקבל מענה. לצד שיטת הגילוי הזו, קיימות שיטות גילוי אחרות שתלויות בחשמלאי.

במידה והזרמים החשמליים בבית שלכם עושים קצת בעיות לאחרונה, אתם בהחלט מוזמנים לצלצל אלינו ואנחנו נוכל לשלוח אליכם חשמלאי שיבצע בדיקה מקיפה בכל השקעים בבית שלכם. בהתאם לממצאי הבדיקה של החשמלאי, הוא יוכל לאתר תקלות וכן לבצע באותה ההזדמנות תיקון שקעים באלו שזקוקים לתיקון.

איך מגלים תקלות שמצריכות תיקון שקעים?

 

"אמאלה, כל החשמל נפל!"

לאחר שמתרחש קצר חשמלי בבית, אחד הדברים שחשוב לעשות הוא לאתר את מקור הבעיה. בפעמים מסוימות הבעיה תהיה טמונה במכשיר מקצר כמו תנור, מזגן, קומקום ועוד, ובפעמים אחרות הבעיה תהיה טמונה בשקע. תיקון שקעים שגורמים לקצרים חשמליים גם הוא תיקון דחוף שכדאי לבצע ללא התמהמהות מיותרת, שכן בכמה דקות פשוטות ניתן להחזיר אותו לפעילות התקינה שלו על ידי חשמלאי מקצועי ומוסמך.

 

למה לא לתקן לבד?

הרבה אנשים חושבים שבגלל שיש להם חוש טכני מפותח הם בהכרח יכולים להתמודד עם כל בעיה. להבדיל מהנדי מן שיכול לטפל בדברים כמו מסמור מדף שנפל בחזרה אל הקיר או התקנה של מערכת השקיה לצמחים באופן עצמאי, בכל הנוגע לחשמל הטיפול, התיקון או כל התעסקות חשמלית כזו או אחרת היא אסורה בהחלט. ולמה?

 

עם בעיות רפואיות הולכים לרופא, עם בעיות חשמליות פונים לחשמלאי

אז למה אתם צריכים חשמלאי? ממש כשם שלא תפקידו מחלה שתקפה אתכם בידיים שלכם ותנסו למצוא לה מענה רפואי באופן עצמאי עם תרופות שתקנו על דעת עצמכם, אלא תגשו לרופא שיסביר לכם מה לעשות ויעניק לכם את המרשמים המתאימים – כך גם העניין עובד כאשר מדברים על תקלות חשמליות וחשמלאי.

החשמלאי, בהקבלה לרופא המדובר, מחזיק בכלים והידע הדרושים על מנת לבצע תיקון שקעים מקצועי ואיכותי, כזה שלא יעמיד לא אתכם ולא אותו בפני סיכון ממשי. לעומת זאת, ניסיון תיקון עצמאי ללא שימוש בכפפות מתאימות, משקפיים מתאימים וכלים נוספים שיוכלו לסייע בתהליך התיקון – הוא ניסיון שמראש נועד לכישלון וגם מעמיד אתכם בפני סכנה.

עם בעיות רפואיות הולכים לרופא, עם בעיות חשמליות פונים לחשמלאי

 

העלות של תיקון שקעים

תיקון שקעים על ידי חשמלאי ילווה כמובן בעלויות מסוימות, אך מדובר כאן על עלויות נמוכות במיוחד. באופן כללי הטווח לתיקון שקעים עומד על בין 150 ש"ח ל-350 ש"ח, בהתאם לסוג התקלה שבה יש לטפל. כמובן שהעלות יכולה להשתנות כלפי מעלה או כלפי מטה בהתאם להיקף התקלה, כמות השקעים התקולים וגורמים נוספים.

אז כל מה שנותר לכם לעשות כעת הוא להרים את הטלפון ולחייג אלינו. אנחנו מבטיחים לספק לכם שירות חשמלאי מדופלם תוך שימוש בכל הניסיון, הידע והכלים הרלוונטים לתיקון שקעים ופתרון בעיות חשמלאיות נוספות. נתראה!

העלות של תיקון שקעים

 

מחירון תיקון ממסר פחת מוסמך כללי

תיקון ממסר פחת מחיר מ-150₪
התקנת שקעים מחיר מ-220₪
החלפת ממסר פחת מחיר מ-250₪

 

[search_professionals_city category="electricians"]