עומס חשמל

מחפשים חשמלאי שיטפל בעומס חשמל שנוצר? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

הפעלתם יותר מדי מכשירים בעת ובעונה אחת, והגעתם למצב של עומס חשמל בבית? החדשות הטובות הן כי יש פתרון למצב, והוא הזמנת חשמלאי מקצועי, אשר מתמחה בתחום. מצב של אי ניצול נכון של מערכת חשמל בבית עלול לגרום למחסור אנרגיה, אשר נועדה לספק את כל צרכי החשמל שלנו. לכן, מומלץ לא להתעכב ולקרוא לאיש מקצוע במהירות, ללא כל דחייה. 

אין ספק כי כניסת חשמל לחיינו תרמה באופן משמעותי וניכר לאיכות החיים של כל אחד מאיתנו. מכשירים חשמליים שונים כמו תנור, מקרר, מכונת כביסה, עשו מהפכה של ממש והפכו את חיינו לנוחים ונעימים יותר. אולם, מכשירים אלו צורכים אנרגית חשמל רבה, ולעיתים אף להוביל למצב של עומס.

 

☑️ חשמלאי עומס חשמל מקצועי ואמין.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בחישוב ותיקון עומס בחשמל.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

מהו עומס חשמל?

עומס חשמל הינו למעשה מצב שמתקיים כאשר כמה מכשירים עובדים במקביל, על אותו המתח החשמלי, ובכך יוצרים עליו עומס משמעותי וגדול, מה שמוביל לקריסתו במקרים רבים. מכאן, ניתן להסיק כי עומס הינו מצב לא נוח ואידיאלי, ולעיתים אף מסוכן, אשר יכול לבוא לידי ביטוי בקפיצת חשמל, באיזור מסוים, או בבית כולו. 

יותר מכך, ניתן לראות כי ברוב המקרים, לא ניתן פשוט להחזיר את החשמל ולפתור בכך את הבעיה של עומס חשמל, אלא יש צורך לקרוא לחשמלאי מקצועי, בעל ניסיון, אשר מתמחה בתחום, ויכול לזהות את מקור הבעיה באופן היעיל ביותר, ולטפל בה. 

 

כיצד ניתן לתקן עומס חשמל?

איתור הבעיה אשר גרמה למצב של עומס, מתבצע בראש ובראשונה על ידי ניתוק של כל מכשירי חשמל בבית.

בשלב השני, מרימים את המפסיקים השונים בארון חשמל, באופן הדרגתי, עד לגילוי האזור בו התקלה נגרמה. לאחר שמאתרים את מקור הבעיה, כלומר את המקור שגרם לעומס, ניתן לטפל בבעיה באופן האפקטיבי, הממוקד והטוב ביותר.

כמובן כי תהליך איתור הבעיה, וטיפול בה חייב להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע. כידוע, חשמל יכול להיות מסוכן ולעיתים אף להוות סכנת חיים, לכן לא מדובר במשחק ילדים, ובשום פנים ואופן לא מומלץ לנסות ולפתור בעיה של עומס חשמל באופן עצמאי. 

גם אם אתם מבינים דבר או שניים בתחום החשמל, ואתם מבצעים עבודות שונות ומגוונות ברחבי הבית, כשזה נוגע לחשמל, חשוב לזכור כי מדובר בתחום רגיש, מורכב, ומסוכן יותר. 

 

כיצד ניתן למנוע מצב כזה?

על מנת למנוע עומס, הדבר העיקרי והחשוב ביותר אותו יש לעשות הוא להקפיד אילו מכשירי חשמל להפעיל במקביל, כאשר ההמלצה היא לא להפעיל יותר מדי מכשירי חשמל אשר נחשבים זוללי אנרגיה כמו תנור, מזגן, מכונת כביסה וכדומה. 

 

כמו כן, מומלץ לפזר מכשירי חשמל זללנים ברחבי הבית, מבלי להעמיס הכל על שקע אחד. יותר מכך, ניתן לראות כי ההמלצה הגורפת היא להחליף את כל מכשירי חשמל אשר בבית, למכשירים חסכוניים באנרגיה, זאת על מנת למנוע מצב של עומס, ובמקרים מסוימים אף קצר ונפילת חשמל. 

 

אל תוותרו על בדיקה על ידי חשמלאי מוסמך

טיפ חשוב נוסף במניעת עומס הוא לבצע בדיקה שנתית שוטפת על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בתחום. בדיקה זו נועדה לבדוק את רכיבי לוח החשמל בבית, כאשר מומלץ לערוך את הבדיקה בחורף או בקיץ מהסיבה הפשוטה כי בעונות אלו צריכת החשמל הינה גבוהה במיוחד, והתקלות יכולות לצוץ באופן קל יותר. 

המלצה נוספת היא להחליף את השקעים בבית בכל כמה שנים, כמובן כי את השקעים החדשים יש לרכוש אך ורק בחנות מקצועית, מורשית, ומוכרת, על מנת להבטיח כי השקעים יהיו בטוחים ויעמדו בכל התקנים הישראלים. חשוב לזכור שאיכות ירודה או אי התאמה עלולים לקצר את חיי המכשיר החשמלי, וליצור תקלות. 

 

מה המחיר של בדיקה?

בדיקה של עומס חשמל חייבת להתבצע אך ורק על ידי חשמלאי מקצוע מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון. למעשה, אותו בעל מקצוע מבצע בדיקה מקיפה ומעמיקה של תשתית החשמל בביתכם, כמו גם את גובה האמפר אשר מגיע דרך חברת חשמל. 

עלות בדיקה זו עולה בדרך כלל בין 400 שקלים, ל-600 שקלים. חשוב לדעת כי בדיקה זו כוללת את אבחון הבעיה, ולא את הפתרון. כלומר העלות מתייחסת אך ורק להגעת החשמלאי, ואיתור מקור הבעיה.

בדרך כלל, טיפול במצב של עומס מתבצע על ידי חברת החשמל, הן על ידי החלפת ארון חשמל, והן על ידי שדרוג של מערך החשמל, כאשר העלויות משתנות בהתאם לגודל וסוג הפרויקט. 

 

מה ההשלכות של זה?

עומס בבית עלול להוביל לתקלות רבות, לעיתים מסכנות חיים, ובעיקר להפסקה פתאומית של פעילות החשמל בבית. במצב של עומס, ניתן לראות כי ישנם מצבים בהם אף נגרם נזק למכשירים חשמליים. בהתאם לכך, מדובר על מצב חירום, אשר לא סובל דחייה, ודורש הזמנה של איש מקצוע בהקדם.

כמו כן, עומס חשמל הינו בהחלט מצב שניתן להימנע ממנו, זאת בעזרת תכנון יעיל ונכון של מערכת החשמל בביתכם. במידה ואינכם רוצים לסכן מכשירים חשמליים, אל תמתינו עם התקלה, והתייעצו עם גורם מקצועי. חשמלאי מוסמך, מקצועי, אשר מתמחה בתחום. 

חשמלאי בעל ידע וניסיון יוכל לאתר את מקור הבעיה במהירות, ולעזור לכם לפתור את התקלה באפקטיביות ובזריזות, יתרונות חשובים במיוחד כשזה נוגע לתחום החשמל, שהרי החשמל מאפשר לנו לחיות חיי שגרה נוחים, ללא הפרעות. 

 

כיצד ניתן לבדוק כי ביתכם עומד במצב של עומס?

בדרך כלל, רבים מאיתנו לא יוזמים בדיקת עומס מראש, ולמעשה מבצעים בדיקה רק לאחר הופעה של בעיה או תקלה מסוימת. לוח חשמל מורכב מפקקים ומתגים שונים, כאשר כל אחד מהם משתייך לאזור אחר בבית, כאשר חשוב לדעת כיצד הוא מחולק, ואילו מכשירי חשמל משפיעים אל האזור הספציפי. 

על מנת לבדוק איזה מכשיר חשמלי גרם למצב של עומס, על הפקקים אשר נמצאים בארון חשמל להיות מסומנים על ידי האזור הספציפי בבית. ללא ידע זה, יהיה קשה במיוחד להבין היכן קיים הכשל, ובמילים אחרות, היכן בלוח חשמל שלכם מתקיים עומס חשמל שמוביל לתקלה. 

 

גיליתם עומס חשמל בבית? כך תפעלו 

במידה ואכן גיליתם שקיים אצלכם בבית מצב של עומס אשר גורם לתקלה כזו או אחרת, חשוב בשלב הראשון וההתחלתי ביותר לבצע בדיקה מקיפה ומקצועית אשר נקראת בדיקה להארכה. המטרה העיקרית והחשובה ביותר של בדיקה זו היא לוודא כי לא קיימת זליגת חשמל בבית. 

לאחר שלב זה, מתבצעת בדיקת העומס, אשר ברוב המקרים מצריכה הגדלת כוח החשמל. כאמור, עבודה מסוג זה יכול לבצע אך ורק חשמלאי מוסמך, בעל ידע מקצועי וניסיון בתחום. במידה ואתם רוצים להבטיח פתרון וטיפול מקצועי, אל תתפשרו על פחות מכך.

כאשר אתם בוחרים חשמלאי מוסמך, אתם מקבלים שקט נפשי וביטחון, כאשר יתרון נוסף הוא כי אתם מבטיחים כי הכסף שלכם מעניק לכם את התמורה הטובה והנכונה ביותר. באמצעות האתר תוכלו לקבל ייעוץ ומענה, וכמובן שירותי חשמלאי מוסמך ומקצועי במהירות, בפשטות, וביעילות. 

 

מחירון חשמלאי לעומס חשמל כללי

חישוב עומס מחיר מ-150₪
תיקון עומס מחיר מ-200₪
בדיקת עומס מחיר מ-150₪

בדיקת עומס חשמל

מחפשים בדיקת עומס חשמל? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »

חישוב עומס חשמל

מחפשים חשמלאי לחישוב עומס חשמל? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

קרא עוד »

תיקון עומס חשמל

מחפשים תיקון עומס חשמל? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »