מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה

אם לפני כמה עשרות שנים היינו אומרים לכם שיום אחד תוכלו לתעד פעילות המתרחשת אצלכם בבית, במשרד, בסופר מרקט או בכל סוג של עסק אחר – בוודאי הייתם צוחקים בפנינו וטוענים שעניין כזה לא יכול באמת להתרחש. לעומת זאת, היום מצלמות אבטחה הם נחלתם של רבים, וכמעט ואין מבנה היום שאין בו מצלמות אבטחה. במידה ואתם זקוקים לשירות חשמלאי כלשהו שקשור במצלמות אבטחה, חייגו אלינו ונוכל לתת לכם את השירות המקצועי, האדיב והאיכותי ביותר שיש בשוק. אז מהן בכלל מצלמות אבטחה ולמה הן חשובות? אל דאגה, כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא נמצא כאן למטה.

 

☑️ חשמלאי מצלמות אבטחה מהיר ומנוסה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים במצלמות אבטחה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-997-3379 ☎️

 

מצלמות אבטחה – קצת רקע ונמשיך

אז אין אחד או אחת מאיתנו שלא יצא להם להיתקל במצלמות אבטחה. הן ממוקמות היום בהמון סוגים של מבנים, כולל מרחבי לובי של בנייני מגורים, חנויות קטנות, חנויות תכשיטים, חניונים, בתי חולים ועוד.

מצלמות אבטחה היום הן אחד מהאלמנטים המרכזיים שמסייעים בשמירה על המבנה ובתיעוד הפעילות שמתרחשת בתוכו, על מנת לסייע בזמן מקרים שליליים כמו פריצה, גניבה או מקרים אף גרועים מכך, וכן על מנת לסייע בזמן מקרים חיוביים על מנת לאתר את הגורם המסייע.

 

מצלמות אבטחה כאמצעי הרתעה

ברגע שמתרחש מקרה אמיתי מצלמות אבטחה הן כלי נהדר להתמודדות עם חילוץ מידע חשוב שיכול לקדם את החקירה, אולם הן משמשות לא רק לשם כך.

לפעמים רק עצם הקיום של מצלמות אבטחה במקומות מסויימים עשוי להתריע את מי שמתכננים לבצע פגיעה במבנה, ואנשים רבים מתקינים אותן בדיוק לשם המטרה הזו.

 

מקומות נוספים שניתן למצוא בהם מצלמות אבטחה

גם מקומות כמו בנקים, משרדים ממשלתיים, משרדי עורכי דין, רחובות, כבישים ועוד מכילים היום מצלמות אבטחה שמסייעת להם בשמירה על חומרים רגישים וביכולת למצוא פירצות שמתקיימות במקום.

גם מכולות וקיוסקים שממוקמים על רחובות ראשיים או צדדים מצטיידים בדרך כלל במצלמות אבטחה, למען השקט הנפשי שלהם.

 

מצלמות אבטחה – עולם מלא בשימושים

קיום מצלמות אבטחה במבנים ובמקומות מסוימים יכול גם לשמש לשימושים אחרים. למשל, מערכות רמזורים כאלה או אחרים מתוכננות בהתאם למצלמות אבטחה שממוקמות לידן, וניתן לכוון את הרמזורים מרחוק בעזרת המידע שהן מספקות.

בנוסף, מצלמות אבטחה יכולות לשמש לתפישה מרחבית גדולה יותר, באמצעות הצבה שלהן במגוון מקומות שונים שמראים את האיזור ממספר זוויות שונות.

 

הקלטה באמצעות מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה משמשות בשביל לצפות בשידור ישיר ממה שמתרחש, אך ממש לא רק. מצלמות אבטחה משמרות את החומרים שנקלטים בהן, והחומרים מצולמים הופכים לחומרים מוקלטים שניתן לצפות בהם בכל עת.

בדרך כלל, מקומות שבהם מוצבות מצלמות אבטחה שומרים את החומרים המוקלטים בארכיון, כך שבכל עת ניתן לגשת אליהם ולפענח מקרים שאינם פתורים.

 

מה קורה במידה ומבנה מסויים מעוניין להניח מצלמות אבטחה סמויות?

מצלמות אבטחה במקרים מסויימים הן גלויות לעין וניתן להבחין בהן בקלות, אולם במקרים אחרים מצלמות אבטחה הן חבויות בתוך או לצד אלמנט אחר הקיים במבנה. למשל, מצלמות אבטחה היום מושתלות בתוך בובות, בתוך ספות, בתוך עציצים, גלאי עשן ואלמנטים נוספים אשר מסווים את הימצאות מצלמות אבטחה בתוכם או לצידם.

בסופו של דבר, המטרה היא לקבל את התמונה המלאה בנוגע למה שמתרחש בתוך המבנה, ולכן כל עוד המטרה מתקיימת – אמצעי ההצבה של מצלמות אבטחה מקודשים על ידה.

 

ולא רק בתוך מבנים

מצלמות אבטחה היום פועלות בצורה סופר משוכללת, ולכן ניתן בהחלט להציב אותן גם באיזורים חיצוניים. כך, למשל, ניתן להציב מצלמות אבטחה על גבי עצים שנמצאים בקרבת איזור מסוים שהצילום שלו הוא קריטי, על גבי עמודי מתכת ועוד.

 

עדיין אין לכם מצלמות אבטחה? זה בדיוק הזמן

בין אם אתם חושבים עכשיו על הבית הפרטי שלכם, בין אם על מחסן ששייך לכם, חנות או משרד – מצלמות אבטחה הן היום חלק בלתי נפרד מכל סוג של מבנה. לכן, אם אתם עדיין לא מחזיקים במצלמות אבטחה – טוב שהגעתם!

את החשיבות הגדולה של מצלמות אבטחה אנחנו בטוחים שאתם כבר מבינים, ולכן עכשיו יהיה הזמן המושלם לצלצל אלינו ולתאם איתנו מועד להתקנת מצלמות אבטחה.

 

התקנת מצלמות אבטחה – לפעמים זה עניין של חיים ומוות

מצלמות אבטחה במקרים מסויימים נמצאות במבנה ליתר ביטחון, אולם מצלמות אבטחה במקומות מסויימים הן בעלות חשיבות מכרעת. ברגע שהתמונה קולטת תנועה חשודה, ניתן להקפיץ כוחות מסייעים למקום שיוכלו לפתור את העניין על המקום.

למשל, חנות תכשיטים שמתבצע בה שוד שנקלט במצלמות אבטחה יוכל להפוך משוד שמסתיים בהפסד של מאות אלפי ואף מיליוני שקלים לשוד שמוצא את סופו בתפיסת הפורצים והשבת התכשיטים יקרי הערך אל בעליהם.

 

תיקון מצלמות אבטחה

כשהמדפסת שלנו בבית מתקלקלת, הרבה פעמים אנחנו אומרים לעצמנו "טוב, נתעסק עם זה בהזדמנות אחרת". בדיוק כך קורה גם כאשר הטלויזיה מתקלקלת ועוד מכשירים חשמליים שלא מצריכים מאיתנו התערבות דחופה.

לעומת זאת, מצלמות אבטחה תקולות עלולות לעלות לכם ביוקר, היות והגורם שעליו אתם סומכים שיבצע את עבודת התיעוד פשוט לא עובד. היות ואתם יוצאים כאן קירחים מכל הכיוונים – גם ללא מצלמות אבטחה שיתנו לכם את התמונה המלאה וגם ללא תיעוד של המתרחש, מדובר על תיקון שצריך להתבצע בצורה מהירה. התקשרו אלינו ונדאג לבצע תיקון במצלמות האבטחה שלכם בהקדם.

 

החלפת מצלמות אבטחה היא לפעמים בלתי נמנעת

היות וקיימת חשיבות עליונה לקיום מצלמות אבטחה, גם החלפת מצלמות אבטחה היא עניין שלא ניתן לחמוק ממנו. בסופו של דבר, עולם מצלמות האבטחה הולך ומשתבח עם השנים, ומפתח טכנולוגיות חדשות לצילום מתקדם יותר הן מבחינת תנאי תאורה, הן מבחינת שטח זיכרון, הן מבחינת שילוב שלהן עם אמצעי הקלטת קול ולא רק תנועה ומראה והן מבחינת גורמים נוספים שמשכללים אותן עוד ועוד.

במידה ואתם מחזיקים במצלמות אבטחה ישנות, תקולות או שפשוט מתחשק לכם להתקדם אל עבר ההתפתחויות הטכנולוגיות החדשות של מצלמות אבטחה – זה הזמן להרים אלינו טלפון ולתאם מועד להחלפת מצלמות אבטחה בצורה מקצועית ואיכותית.

 

כמה זה עולה?

המחירים של התקנה, החלפה או תיקון של מצלמות אבטחה משתנה בהתאם לסוג השירות החשמלאי שלו אתם זקוקים. כמובן שגם גורמים כמו הסוג של מצלמות אבטחה, כמות המצלמות הנמצאות במבנה וגורמים נוספים יכולים להשפיע על המחיר.

באופן כללי, ביקור של חשמלאי עבור טיפול במצלמות אבטחה יעלה בין 200 ש"ח ל-250 ש"ח. התקנת מצלמות אבטחה יכולה לעלות בין 2,000 ש"ח ל-6,000 ש"ח, בהתאם לשינוי בגורמים שציינו קודם לכן.

תיקון מצלמות אבטחה יכול לעלות כמה מאות שקלים, ואילו המחיר של החלפת מצלמות אבטחה יעלה בטווח דומה לטווח של התקנת מצלמות אבטחה, כאשר הוא כולל הסרה של מערכת מצלמות אבטחה קיימת והתקנה מחודשת של המערכת החדשה.

 

יאללה, בואו נתחיל לעבוד!

אז כל מהה שנשאר לכם לעשות עכשיו זה פשוט להתקשר אלינו. אחד מהנציגים שלנו ישמח לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ולתאם לכם ביקור עבור מצלמות אבטחה שנמצאות במבנה שלכם. מחכים לכם!

 

מחירון חשמלאי מצלמות אבטחה כללי

התקנת מצלמות אבטחה מחיר מ-200₪
החלפת מצלמות אבטחה מחיר מ-200₪
תיקון מצלמות אבטחה מחיר מ-200₪

 

שירותים בתחום מצלמות אבטחה בפריסה ארצית:

התקנת מצלמות אבטחה

 

להתקנה, החלפה ותיקון מצלמות אבטחה חייגו עכשיו – 077-997-3379

החלפת מצלמות אבטחה

במאה ה-21 ההתפתחויות הטכנולוגיות הולכות והופכות מהירות יותר ומשוכללות יותר. קורה מצב שמכשיר סלולרי חכם שקנינו לפני שנה, לדוגמה, הופך לישן ולא אטרקטיבי יותר עבורנו

קרא עוד »

תיקון מצלמות אבטחה

כשאתם שמים את מבטחכם באדם, כלי או מכשיר מסויים, אתם בעצם מעבירים את האחריות על נושא מסוים מכם אליו. לדוגמה, כשאתם מתקינים גלאי עשן במבנה

קרא עוד »