מערכות אינטרקום

מחפשים שירותים למערכות אינטרקום? ריכזנו עבורכם את אנשי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", חייגו עכשיו:

אם בעבר מישהו היה מספר לנו שיום יבוא ונוכל לראות מי מצפצף לנו באינטרקום מלמטה, היינו בוודאי צוחקים עליו וממשיכים הלאה ביום שלנו. לעומת זאת, היום ברור לכולנו שמערכות אינטרקום הן הרבה יותר משוכללות מבעבר, והן כוללות היום יכולות סופר מתקדמות כמו צילום המצפצף, גם בשעות הלילה החשוכות, ואף הקלטות של המתרחש. מערכות אינטרקום אפשריות להתקנה על ידי חשמלאי מקצועי, ואם אתם זקוקים לאחד כזה – הגעתם בול למקום הנכון. דברו איתנו ונשמח להעניק לכם שירותי חשמלאות מכל סוג.

 

☑️ שירותי מערכת אינטרקום באופן מהיר ויסודי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בשירותי מערכות אינטרקום.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

מערכות אינטרקום – כי היום ממש אי אפשר בלעדיהם

פעם בנייני המגורים היו נמוכים, בכל קומה התגוררו לא יותר מששה עד שמונה דיירים, ודרך התקשורת הטובה ביותר בין האורחים לבין הדיירים הייתה באמצעות צעקות. צעקות כמו "שמוליק, הגענו, תפתחו לנו!" אפיינו את איזורי המגורים של פעם, אבל היום העניין הזה עובד בצורה ממש אחרת.

היום בנייני מגורים הם כבר לא ממש נמוכי קומה כמו בעבר, להיפך – כל שטח בנייה מנוצל לכדי בניינים רבי קומות שמכילים עשרות דיירים. כמובן שדרך התקשורת צריכה להשתנות בהתאם, שכן צעקות רבות מסוג אלו שציינו כאן למעלה – יהפכו את איזור המגורים לבלתי נסבל למחייה. בנקודה הזו בדיוק מערכות אינטרקום נכנסו לתמונה והפכו לרלוונטיות ביותר.

מערכות אינטרקום – עושות סדר בדברים

אם כן, מערכות אינטרקום הן אלו שיכולות לעשות את הסדר המבוקש, ולייעד כל אורח בדיוק אל הדירה שאליה הוא מעוניין להגיע. על ידי לחיצה פשוטה בכניסה לבניין, יכול האורח ליצור קשר עם הדייר שנמצא בבניין, ולתקשר עימו במטרה שהדלת תיפתח עבורו.

מערכות אינטרקום בעבר לעומת מערכות אינטרקום של היום

מערכות אינטרקום תפסו את מקומן של הצעקות, אולם גם הן עברו התפתחות לא קטנה לאורך השנים. תחילה מערכות אינטרקום היו מורכבות אך ורק מלחצני תקשורת, אך היום מערכות אינטרקום משלבות גם קודן פתיחת דלת, מצלמה לזיהוי פניו של המתקשר, יכולת הסרטה של המתרחש על ידי המצלמות שבמערכות אינטרקום ועוד. לכן, כשמדברים על מערכות אינטרקום היום מדברים על עולם ומלואו, ובהתאם – רק חשמלאים מקצועיים מורשים לעבוד איתן.

חידושים נוספים של מערכות אינטרקום הם חידושים בצורת הכפתורים – בולטים או אלקטרוניים, קודנים שמכילים פתיחת דלת באמצעות טביעת אצבע או זיהוי ביומטרי ועוד.

מערכות אינטרקום – לא רק לבניינים

אז אמנם בנייני מגורים הם חלק מהנהנים העיקריים ממערכות אינטרקום, אך הם ממש לא היחידים. גם בתים פרטיים מתקינים היום מערכות אינטרקום שיאפשרו להם לשלוט על המתרחש בסביבת המגורים, ולדעת מי מצלצל ונמצא מאחורי שער הכניסה.

מערכות אינטרקום – למה זה מצריך התעסקות מורכבת כל כך?

מערכות אינטרקום הן לא כמו מדף שאפשר פשוט להבריג אל תוך הקיר, הן מערכות שמביאות איתן כל מיני חוטים וכאבלים שצריכים להתחבר בצורה מקצועית אל מערכת החשמל של המבנה. על מנת שמערכות אינטרקום יוכלו לפעול כהלכה, כל חיבור צריך למצוא את מקומו הייעודי, ובכך להצליח למלא את תפקידו כראוי.

הזמנת חשמלאי מקצועי – הדרך הבטוחה להשתמש במערכות אינטרקום במבנה

ברגע שתרצו להתקין מערכות אינטרקום, תצטרכו לצאת לחיפוש אחרי חשמלאי מקצועי, ויש כמה דברים שתצטרכו להקפיד עליהם כאן. חשמלאי מקצועי הוא לא בגדר המלצה בעניין הזה, אלא הוא ממש עניין של חובה, ולמה? ובכן, התעסקות עם אלמנטים חשמליים כאלו ואחרים היא התעסקות מסוכנת, ולכן אדם לא מקצועי שמבצע אותה עלול למצוא את עצמו נכווה או אפילו מאבד את חייו במקרים הגרועים ביותר.

בנוסף, רק חשמלאי מקצועי שעושה שימוש בכלים המתקדמים ביותר הוא חשמלאי שיוכל לדאוג להתקנת מערכות אינטרקום בצורה יסודית, כזו שלא תפספס שום שלב ולא תיצור שום נזק שעלול לפגוש אתכם בהמשך הדרך.

העלות של מערכות אינטרקום

אז עד עכשיו דיברנו על החשיבות של חשמלאי מקצועי בהקשר של מערכות אינטרקום, וכעת הגיע הזמן להתחיל לדבר קצת על מחירים. היות ומערכות אינטרקום מגיעות במגוון צורות ודגמים, קיימים מחירים שונים עבור כל סוג כזה של מערכת, אז בואו נכיר כמה מהסוגים הבולטים ביותר.

התקנת מערכת אינטרקום

התקנת מערכת אינטרקום שתתבצע על ידי חשמלאי מיומן תעמוד על טווחי מחירים שונים, ומיד נגיע לפירוט ברור עליהם. כמובן שככל שתבחרו במערכות אינטרקום מתקדמות יותר, כך המחיר עבור התקנתן יהיה גבוה יותר, ואילו התקנת מערכות אינטרקום פשוטות יותר יביאו עמן מחירים נמוכים יותר. אז בואו נגיע לתשובה לשאלה – כמה זה עולה?

תיקון מערכת אינטרקום

מערכות אינטרקום הן אמנם מוצר אמין ושימושי, אך כמו כל מוצר חשמלי – גם הן עלולות להיחשף לנזקים מסוגים כאלו ואחרים. מערכות אינטרקום שנתקלות בבעיה, אמורות לקבל תיקון באופן מידי, על מנת שהן יוכלו לשוב ולפעול כהלכה.

החלפת מערכת אינטרקום

במבנים מסוימים קיימות כבר מערכות אינטרקום, אך מסיבות שונות יש צורך בהחלפתן. החלפת מערכת אינטרקום נובעת בדרך כלל מגורמים שונים, כמו הרצון להתקדם למערכות אינטרקום משוכללות יותר, או במקרים שבהם מערכות אינטרקום קיימות כבר הרוסות ולא ניתן להשתמש בהן או לתקן אותן.

הפעולה של החלפת מערכת אינטרקום צריכה, גם היא, להתבצע על ידי חשמלאי מיומן ומקצועי, והיא תכלול את שליפת מערכת האינטרקום הקיימת ואת התקנת מערכת האינטרקום החדשה. המחירים עבור החלפת מערכת אינטרקום יהיו בדרך כלל דומים למחירים עבור התקנת מערכת אינטרקום, עם תוספת של כמה מאות שקלים בודדים עבור ניתוק ושליפת מערכת האינטרקום הקיימת.

מערכות אינטרקום – היום ממש אי אפשר בלעדיהן

מערכות אינטרקום היום הן חלק בלתי נפרד, הן מבנייני מגורים, הן מבתים פרטיים, ואפילו מבנייני משרדים מסוימים. הן מסייעות לתקשורת שבין מי שנמצא בתוך החלל לבין מי שנמצא מחוצה לו, והן מאפשרות שליטה על מנגנון פתיחתה של דלת הכניסה.

צריכים שירות שקשור במערכות אינטרקום? דברו איתנו עוד היום!

במקום לחפש אחרי חשמלאים מקצועיים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהנות משירות חשמלאי מקצועי ביותר. חברתנו מציעה החלפת, תיקון או התקנת מערכות אינטרקום באופן יסודי ואיכותי, ושירותים חשמלאים נוספים – בהתאם לצורך שלכם. צלצלו אלינו, ספרו לנו לאיזה שירות חשמלאי אתם זקוקים, ואנחנו כבר נדאג להגיע עד אליכם עם כל הכלים הדרושים לביצוע העבודה. נדבר!

מחירון שירותי מערכת אינטרקום כללי

התקנת מערכת אינטרקום מחיר מ-2000₪
תיקון מערכת אינטרקום מחיר מ-340₪
החלפת מערכת אינטרקום מחיר מ-2000₪