מערכות אזעקה

מחפשים שירותים למערכות אזעקה? ריכזנו עבורכם את אנשי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", חייגו עכשיו:

אנחנו מקווים שהגעת למסקנה שיש צורך להתקין מערכות אזעקה מסיבות של בית חדש או אוצר המוסתר אצלך בחדר. על כל סיבה שהיא החשמלאים שלנו רוצים שמערכות האזעקה יעשו את העבודה הטובה ביותר וכל בני הבית ינוחו בשלווה, לכן כל מה שחייב לדעת לפני התקנת מערכות אזעקה ועל השימוש בהם נמצא כאן.

 

שירותי מערכות אזעקה מהירים ומקצועיים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים במערכות אזעקה.

☑️ שירות עד בית הלקוח.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

מערכות אזעקה

המרחב הציבורי מאובטח דיו בין אם זה אנשי משטרה או מאבטחים בכניסה לבתי ספר וחנויות אבל מה קורה במרחב הפרטי, בבית שלך? על מנת לשמור ולהגן על המשפחה מפני פריצה או חלילה גנבה יותר ויותר בתי אב בישראל מתקינים מערכות אזעקה בדיוק מסיבות אלו. לעיתים מתקינים מערכות אזעקה על מנת לשמור על הקרובים מרחוק באמצעות הפלאפון, כשהילדים חוזרים מבית הספר או אם יצאו לחוג בזמן אפשר לראות זאת בנייד ולבדוק את מצבם בכל רגע נתון.

איפה מתקינים את מערכות האזעקה?

ראשית חייב להבדיל בין מערכות אזעקה פנימיות למערכות אזעקה חיצוניות. מערכות אזעקה פנימיות מותקנות בתוך המרחב בין אם זה בית, חדר או חנות. מערכות אזעקה חיצוניות מותקנות מחוץ למבנה וישקיפו על חצר הבית, על הרחוב או הכניסה הראשית לחנות.

שתי המערכות יותקנו כך שיהיה אפשר לכסות את כל המרחב במעגל סגור, כמו שהחשמלאים שלנו אוהבים להגיד "הגנה של 360 מעלות".

חשוב לשים לב: בסוף ההתקנה לבקש מהחשמלאי לראות שהמערכות פועלות גם בנקודות ה'מתות', החשמלאים שלנו מודעים לבעיה זו ופועלים על מנת לצמצמם את השטחים הבעייתיים.

איך עובדות מערכות אזעקה?

מערכות האזעקה מספקות התרעה בעקבות תזוזה כאשר היא במצב פעיל. האזעקה מורכבת ממספר אלמנטים: רכזת, גלאים, קיבורד וצופרים, הרכזת היא המוח של כל המערכת וניזונה ממתח חשמל. כאשר יש ניסיון לפריצה או תזוזה לא מוגדרת הגלאים מיד יתריעו על כך.

סוגי מערכות אזעקה

ניתן להבחין בין שני סוגים של מערכות אזעקה הקיימות היום בשוק, לכל אחת מהן יש את היתרונות והחסרונות שלה וכל לקוח יבחר במערכת שעונה על הצרכים האישיים שלו.


מערכות אזעקה קוויות

לרוב בעלי מקצוע ימליצו להתקין מערכות אזעקה מסוג זה, מהסיבות הבאות.

 • מערכות אזעקה קוויות קלות לתחזוקה ויציבה.
 • מערכות קוויות לא יתקלו בהפרעות קליטה אלחוטית.
 • מחזיקות מעמד לאורך זמן ללא צורך בסוללת גלאים.

 

והיתרון הגדול ביותר שיכול להתפרש גם כחיסרון – מערכות קוויות דורשות התאמת תשתיות מרבית כך שעוד בזמן הקמת המבנה מומלץ להכין את התשתיות למערכת הקווית. במקרה שהמבנה כבר קיים עדיף לא לחצוב בקיר ולפצוע אותו אלא לבדוק את אפשרות ההתקנה של מערכת אלחוטית.

 

מערכות אזעקה אלחוטיות

מערכות אזעקה אלחוטיות דורשות תחזוקה רבה ועלולות לחוות הפרעות בתקשורת, למרות זאת מערכות אזעקה אלחוטיות שהותקנו היטב יכולות לפעול בצורה רציפה ותקינה בדיוק כמו מערכות אזעקה קוויות.

היתרונות הגדולים ביותר של מערכות אזעקה אלחוטיות.

 • אין צורך בהקמת תשתיות
 • ניתנת לשינוי וגמישה בהתקנה.
 • ניתן להזיז גלאים גם לאחר ההתקנה.

 

במידה ועדיין לא הצלחת להחליט איזה סוג מערכות אזעקה יתאימו לך, אפשר להזמין את החשמלאי שלנו לייעוץ והוא יאבחן את הפתחים של המבנה, גודל המרחב ואופי השימוש וכך תבחרו את מערכות האזעקה המתאימות ביותר בשבילך.

סוגי גלאים

בעבר כל הגלאים היו באמצעות חיבור קווי בלבד והיה צורך בפרישת תשתיות רחבה והתעסקות מרובה בחוטים. כיום יש מגוון רחב של פתרונות וגלאים אלחוטיים.

 

חייגן

גלאי כזה יצלצל אל מספר הטלפון שהוגדר מראש, אם זה לאחד ההורים או לאחראי הביטחון בבניין, בנוסף ניתן לחבר את הגלאי לחברת האבטחה. לעיתים גלאי מסוג חייגן מאפשר להשמיע הודעה שחוברה מראש.

 

גלאי נפח

זהו רכיב אלקטרוני שמכסה את נפח החדר שבו הותקן. טווח הכיסוי של גלאי נפח הוא עד 90 מעלות ושנים עשר מטר. במצב שמערכות האזעקה פועלות כל אדם שיכנס לאותו חדר יפעיל את המערכת. מודם סלולרי – גלאי מסוג זה מצויד בכרטיס SIM  המאפשר לו לבצע שתי פעולות:

 • שליחת הודעת sms  על כך שהמערכת הופעלה ויש חשש לפריצה.
 • בדומה לגלאי מסוג חייגן גם מודם סלולרי יתקשר למספר שנקבע מראש ויעדכן על התרעת פריצה.

 

גלאי נוסף הנקרא גלאי מגנטי

זהו גלאי המורכב על כל הפתחים במבנה, חלון \ דלת, ובמקרה של תזוזה הוא יפעיל את מערכת האזעקה, גלאי כזה יהיה מחובר למערכות אזעקה חיצוניות.

איזה גלאי מומלץ להתקין?

החשמלאים שלנו ממליצים על התקנת גלאי כך שההגנה תהיה היקפית. בנוסף חשוב לגבות את ההגנה במספר גלאים פנימיים למצב כזה שהחיצוניים לא יפעלו או יפגעו מאנשים זרים. כאשר מחליטים על סוג הגלאי עדכנו את החשמלאי על שעות הפעילות העיקריות של המבנה, האם יש בעלי חיים ומה הם האזורים הפעילים ביותר, בהתאם למשתנים אלו יותאמו לך הגלאים האפקטיביים ביותר.

טיפ שלנו: בסוף העבודה כדאי לשמור את החשבונית למקרה שיהיה צורך להשתמש באחריות.

תיקון מערכות אזעקה

תקלות במערכות האזעקה הן יחסית נדירות כיוון שהמערכות עצמן והרכיבים בנויים כך שיחזיקו זמן רב, אך קיימת אפשרות שמערכות האזעקה דורשות תיקון וייתכן שזה יהיה רק החלפה של סוללה שניתן לבצע עצמאית, בכל מקרה מומלץ להזמין חשמלאי שיאבחן את הבעיה ויפתור אותה. החשמלאי שלנו יסביר לך את מקור הבעיה כך שלא תחזור שנית במידה והיא ניתנת למניעה.

תיקונים נפוצים במערכות אזעקה.

אלו התיקונים הנפוצים ביותר שהחשמלאים שלנו אספו מהשטח.

 • החלפה של סוללה ותיקון בית הסוללה
 • תיקון תקלות בקו הטלפון עצמו
 • תיקון חסימה של רשת אלחוטית
 • תיקון לוח מקשים

התקנת מערכות אזעקה

זה נראה מורכב אבל כבר לא, התקנה של מערכות אזעקה זו החלטה נבונה ולכן חשוב גם להחליט על חשמלאי מקצועי ואיש אמין כדי לבצע עבודה כזו. התקנה של מערכות אזעקה בידי איש מקצוע בעל ניסיון תבטיח שהיא תעבוד בצורה מהירה בזמן אמת וזה מה שהכי חושב.

שדרוגים למערכות אזעקה

ניתן לשדרג את מערכות האזעקה ולהוסיף מצלמות אבטחה, כמובן שזו לא חובה אבל זה יתרון במקרים רבים.

אחרי שהחשמלאי הסופר מקצועי שלנו בדק שהמערכת עובדת והילדים שחקו עם כל אפשרויות ההפעלה, הגיע הזמן לכבות את האור ופשוט ללכת לישון בביטחון.

מחירון שירותי מערכות אזעקה כללי

התקנת מערכות אזעקה מחיר מ-2,000₪
תיקון מערכות אזעקה מחיר מ-300₪
החלפת מערכות אזעקה מחיר מ-1,800₪