מאווררי תקרה

מחפשים שירותים למאווררי תקרה? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

אתם בוודאי מכירים את התחושה הזו שמזג האוויר מתעתע, ולא ברור לכם בדיוק אם קר לכם או חם לכם. מה שבטוח הוא שאתם מרגישים שאל החדר שבו אתם נמצאים לא נכנסת רוח ולא מתקיימת סירקולציה טובה של אוויר. אתם מתלבטים מה לעשות ולבסוף מחליטים לפתוח את המזגן, אבל מה לעשות – הוא פשוט מוציא אוויר קר מדי! אם אתם מזדהים אם מה שכתבנו עד כאן, אנחנו רוצים להכיר לכם את הפתרון שיעשה לכם את החיים טובים יותר – מאווררי תקרה.

ריכזנו לכם כאן למטה את כל מה שצריך לדעת על מאווררי תקרה, ואתם מוזמנים במקביל להרים אלינו טלפון ולתאם מועד להתקנה שלהם. אז מוכנים? קדימה, בואו נראה איך מאווררי תקרה יכולים להפוך את החיים שלכם להרבה יותר מאווררים.

 

☑️ חשמלאי מאווררי תקרה מוסמך ומקצועי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים במאווררי תקרה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

סקירה היסטורית קצרה ונמשיך הלאה

עולם המאווררים הוא עולם יחסית חדשני, שנולד אי שם בסוף המאה ה-19. בין שנת 1882 לשנת 1886 יוצא המאוורר הראשון על ידי דוקטור בשם סקיילר סקאאתס ווילר, והוא הביא למהפכה של ממש. בשנת 1882 נולד מאוורר התקרה על ידי פיליפ ה' דיהאל.

מאווררי תקרה יכלו להיכנס אל השוק בעקבות שימוש בדחיפה או יניקה, והם מקבלים את האוויר החם שבסביבה והופכים אותו, בתהליך חשמלי, לאוויר קר ונעים יותר. הודות ליכולת הפעולה של מאווררים באופן כללי, הם יכולים להשתלב במגוון מערכות נוספות כמו מערכות הרכב, מערכות המחשבים ומערכות נוספות.

 

סקירה היסטורית קצרה ונמשיך הלאה

 

יש לנו מאווררים רגילים, בשביל מה צריך דווקא מאווררי תקרה?

המאווררים העומדים והשולחניים הם מאווררים נפוצים במיוחד הן בעולם הפרטי והן בעולם העסקי. הם פשוטים לתפעול ולא דורשים פעולות מורכבות על מנת לספק אוורור נעים ליושבים בחלל. אז למה דווקא מאווררי תקרה? שאלה מצוינת.

ראשית, מאוורר עומד או שולחני מכוון לאיזור מסוים, ובהתאם הוא מפזר רק באיזור הזה את הרוח הנושבת. נכון שקיימים היום גם מנגנונים שמאפשרים למאוורר לזוז ממקום למקום ולבצע תנועה סיבובית שתאפשר פיזור של האוויר אל עבר כל מיני איזורים, אבל בזמן שהוא זז לאיזור אחר, האיזור הקודם לא יכול להנות במקביל ממשב רוח, והפוך.

 

יש לנו מאווררים רגילים, בשביל מה צריך דווקא מאווררי תקרה?

 

הפעולה של מאווררי תקרה

לעומת זאת, המיקום של מאווררי תקרה מאפשר להם לפזר את האוויר בצורה אחידה בחדר. היות והם ממוקמים על התקרה, שהיא האיזור העליון של החלל, הם מסוגלים פשוט מנשבים את הרוח כלפי מטה, והוא מתפזר אל כל האיזורים בצורה אחידה. מעבר לזה, מדובר כאן על מוצר שלא תופס לכם מקום בחלל, ועם צורת הבנייה של היום שרק הולכת ומצמצמת את החללים יותר ויותר, תאמינו לנו שאין לכם מקום מיותר להעמדת מאוורר עומד.

 

הפעולה של מאווררי תקרה

 

מאווררי תקרה – אין סוף יתרונות במוצר אחד

בעיות נוספות שמאווררי תקרה יכולים לפתור היא את בעיית המזגן המפוצל. רוב החללים נבנים היום עם מערכת מיזוג של מזגן מפוצל, ומה זה בעצם אומר?

ובכן, שאם למישהו שיושב בחדר א' קצת חם והוא מחליט להפעיל את המזגן – גם היושבים בחדר ב' ו-ג' מושפעים מהדלקת המזגן, על אף שלהם בהחלט נעים עם המצב כמו שהוא כרגע. ידוע שרבים מהוויכוחים בין קולגות במשרדים, למשל, קמים ונופלים על נושא המזגן.

מאווררים יכולים למנוע מהבעיה הזאת להתרחש. על ידי התקנת מאווררי תקרה היושב בחדר א' יכול לאוורר לעצמו את החדר ולהנות מאוויר קר יותר, בעוד היושבים בחדר ב' ובחדר ג' יכולים להנות מטמפרטורת חדר רגילה, ללא התערבות והשפעה חשמלית. אם כן, מאווררי תקרה הם מוצר שיכול גם לשמור על שלום בית!

 

מאווררי תקרה – אין סוף יתרונות במוצר אחד

 

מאווררי תקרה – לא רק לפנים הבית

עוד יתרון אדיר שיש למאווררים הוא היתרון הבא: ניתן להשתמש בו לא רק לפנים הבית. בתים רבים מכילים מרפסת מקורה, פטיו גדול עם איזור לאירוח וגם משרדים היום הבינו ששטחי עבודה חיצוניים יכולים להיות פתרון נהדר לעובדים שזקוקים לשינוי אווירה. בהתאם לכך, מאווררים יכולים להיות מותקנים בכל האיזורים האלו ולספק אוויר נעים לכל אחד מהם.

 

מאווררי תקרה – לא רק לפנים הבית

 

ומה לגבי בתי קפה, מסעדות וברים?

ימי הקיץ החמים של מדינת ישראל הם מועד לפורענות של ממש, ולמה? אנשים רבים מעדיפים להישאר במזגן, היות והם יודעים שאחוזי הלחות שמתחוללים במרחב הציבורי פשוט לא שווים את היציאה מהבית. לכן, ימי הקיץ עלולים להוות פגיעה משמעותית בבתי קפה, מסעדות וברים שמושפעים באופן ישיר ממזג האוויר החם.

במקום להציע איזורי ישיבה נטולי כל יכולת אוורור, מאווררים יכולים להיות פתרון מושלם עבור כל מי שלא רוצה לוותר על חווית הבילוי בחוץ על אף מזג האוויר החם, ועבור בעלי העסק לעמוד בתור "מושך לקוחות" נהדר.

 

ומה לגבי בתי קפה, מסעדות וברים?

 

היום לעומת בעבר

בעבר מאווררי תקרה היו שואבים רציניים של חשמל. מי שהחזיק במאווררי תקרה במרחבים הפרטיים או העסקיים שלו, ידע ששימוש נרחב בהם עלול להוליד חשבונות חשמל ענקיים שיכולים להגיע גם לאלפי שקלים.

לעומת זאת, מאווררים היום הם חסכניים בחשמל, וניתן להפעיל אותם מבלי חשש שהם יהוו מקפצה למחיר שתצטרכו לשלם עבור השימוש בחשמל.

 

היום לעומת בעבר

 

"לכל סיום יש התחלה חדשה" – החלפת מאוורר תקרה הוא בלתי נמנע לפעמים

מאווררי תקרה, כמו כל מוצר חשמלי אחר, עלולים גם להתקלקל. במצבים כאלו, החלפת מאוורר תקרה היא הפתרון הנכון. ולא רק קלקול יכול להביא להחלפת מאוורר תקרה, אלא גם הרצון להתחדש במאווררים איכותיים יותר וחסכניים יותר.

המחיר שתצטרכו לשלם עבור החלפת מאוורר תקרה הוא מחיר שנע בין 250 ש"ח ל-400 ש"ח, והוא ייקבע באופן סופי בהתאם לגורמים כמו גודל מאוורר התקרה, זמני העבודה של החשמלאי ובהתאם לשיקולים נוספים.

 

 

תיקון מאוורר תקרה – לא תמיד צריך לקנות חדש

בעולם שבו מוצרים חשמליים הולכים והופכים לפחות ופחות יקרים, הרבה אנשים נוטים לקנות מוצרים חדשים על פני אלו שהתקלקלו. לצד זה, חשוב לדעת שלפעמים תיקון במאווררי תקרה הוא לגמרי אפשרות, ואין כל צורך להשקיע כספים בקניית מאווררי תקרה חדשים.

תיקון מאוורר תקרה ינוע בדרך כלל בין 180 ש"ח לבין 320 ש"ח, בהתאם לסוג התקלה, זמני העבודה על התיקון וגורמים משתנים אחרים.

 

תיקון מאוורר תקרה – לא תמיד צריך לקנות חדש

 

התקנת מאוורר תקרה – תעשו לעצמכם את החיים טובים יותר

אם אתם עוד לא מחזיקים במאוורר תקרה מסיבה זו או אחרת, אנחנו מאמינים שעכשיו ברור לכם למה כדאי לכם להחזיק באחד כזה או יותר. התקנת מאוורר תקרה היא פעולה חשמלאית פשוטה שתוכל לשפר את איכות החיים שלכם פי כמה וכמה.

בין אם תרצו לבצע התקנת מאוורר תקרה בבית, במשרד, בבית קפה, בחנות או בכל עסק או מבנה אחר שאתם חושבים עליו – העבודה צריכה להתבצע על ידי חשמלאי מקצועי ומיומן שיוכל לבצע את העבודה בצורה טובה.

 

התקנת מאוורר תקרה – תעשו לעצמכם את החיים טובים יותר

 

מרימים את הטלפון, מתקשרים וקדימה – אנחנו יוצאים אליכם!

טלפון אחד אלינו יבטיח לכם שירות חשמלאי יוצא דופן, הן מבחינת אדיבות, הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת המחיר. אנחנו בחברה דואגים להעניק ללקוחות שלנו את מגוון שירותי החשמל שלהם הם זקוקים, אז זה הזמן שלכם לבדוק אותנו! צלצלו ואנחנו בדרך. נתראה!

 

מחירון חשמלאי מאווררי תקרה כללי

החלפת מאוורר תקרה מחיר מ-250₪
תיקון מאוורר תקרה מחיר מ-180₪
התקנת מאוורר תקרה מחיר מ-200₪