חשמלאי 24 שעות

תוֹכֶן הָעִניָנִים
חשמלאי 24 שעות
חשמלאי 24 שעות

הדבר האחרון שנרצה זה לחפש חשמלאי 24 שעות בגלל תקלת חשמל שתפסה אותנו פתאום בזמן או בשעה לא שגרתית. אבל בכל זאת, לא אנחנו קובעים מתי תפתיע אותנו תקלה כלשהי ומתישהו נצטרך למצוא חשמלאי שעובד 24/7 שיהיה נחמד ויגיע להציל אותנו.

אז חשמלאים סביב השעון  לא בעיה למצוא במיוחד בתל אביב שמוגדרת עיר ללא הפסקה וכך גם החשמלאים שם אבל כדאי לדעת כמה דברים.

 

חשמלאי 24 שעות – קחו בחשבון

את הדברים הבאים אני כותב לכם מניסיון אישי, במידה ואתם מחפשים חשמלאי שיגיע אליכם לתיקון תקלה בזמן לא שגרתי סביר להניח שאם יש לכם בבית קצר מסובך יתבצע תיקון זמני. תיקון זמני יהיה בדרך כלל נטרול המעגל שגורם לקצר בבית והחזרה של החשמל לשאר חלקי הבית בשביל למנוע כל מיני נזקים כמו למשל אוכל שיתקלקל במקרר.

דבר נוסף שחשוב לדעת זה ששירות בשעה שלא מוגדרת שגרתית בדרך כלל יעלה יותר משירות רגיל בשעות היום וסביר להניח שתשלמו קצת יותר.

 

לפני שמזמינים חשמלאי בלילה – בודקים!

לפני שמזמינים חשמלאי 24 שעות לבית יש כמה דברים שתוכלו לבדוק בעצמכם מבלי להסתכן ולהתעסק יותר מידי בחשמל. סביר להניח שנתקלתם בקצר חשמל בבית אז מה שתוכלו לעשות זה לגשת ללוח החשמל ולהוריד את כל הפקקים למטה ללא יוצא מן הכלל.

לאחר שהורדם את כל הפקקים תתחילו להעלות אותם בהדרגה אחד אחרי השני עד שתגיעו לאותו פקק שגורם לחשמל להפסיק. את אותו פקק שגורם לקצר חשמל תשאירו למטה ותמשיכו להעלות את שאר הפקקים עד שכולם יהיו למעלה – שימו לב, בחלק מהבית לא יהיה חשמל.

 

אין חשמל בחלק מהבית

אם נשאר פקק אחד למטה בלוח החשמל אז זה הגיוני מאד שבחלק מהבית לא יהיה חשמל ועכשיו נשאלת השאלה – האם אפשר לחיות עם זה עד הבוקר? אז במידה ומדובר בחלק מהבית שלא קשור למשל במטבח ששם יש מקרר עם מזון וחבל שיתקלקל לדעתי אפשר לחכות עד הבוקר.

בשעות הבוקר לא תצטרכו להזמין חשמלאי לתיקון חירום אלא לתיקון קצר רגיל שישפיע גם על המחיר – אתם תשלמו מחיר רגיל ולא מחיר של שירות 24/7. זקוקים לעזרה? דברו איתנו.

מחירון חשמלאים

מחירון חשמלאים לעבודות ותיקוני חשמל מעודכן לשנת 2020 אחד מהדברים שמפריעים ללקוחות לרוב זה חוסר ידע או חוסר ניסיון ברגע שצריכים להזמין חשמלאי לבית לעבודה

קרא עוד »

עבודות חשמל

עבודות חשמל או תיקונים? תחום החשמל מתחלק בעיקר לשניים: עבודות חשמל ותיקוני חשמל, זה אולי נשמע לא הגיוני אבל יש חשמלאים שמבצעים תיקוני חשמל ולא

קרא עוד »