חשמלאי מקצועי

מחפשים חשמלאי מקצועי? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

מעוניינים בשירותי חשמלאי? היעזרו בחשמלאי מקצועי כדי לקבל את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. אנו שמחים להעניק שירותים מקצועיים 24/7, בכל רחבי הארץ. החשמלאים שעובדים איתנו הם חשמלאים מקצועיים, מנוסים, אדיבים ומוסמכים. רוצים להיעזר בשירותי חשמלאי מקצועי? אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, ולקבל את כל הפרטים.

 

☑️ חשמלאי מקצועי, אמין ובטיחותי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים במגוון רחב של שירותי חשמלאי.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

חשמלאי מקצועי לפי אזורי שירות

חשמלאי מקצועי במרכז

חשמלאי מקצועי בצפון

חשמלאי מקצועי בדרום

חשמלאי מקצועי בשרון

חשמלאי מקצועי בחיפה

חשמלאי מקצועי בירושלים

חשמלאי מקצועי ביהודה ושומרון

 

חשמלאי מקצועי – מיהו?

על מנת להיות חשמלאי מקצועי, לדעתנו, יש לעמוד בקריטריונים הבאים:

 • תעודות – על מנת להיות חשמלאי מקצועי קוקדם כל יש להיות חשמלאי מוסמך. במילים אחרות, יש לקבל תהליך הכשרה מסודר, אשר רק בסופו מקבלים את התואר "חשמלאי מוסמך". על מנת לקבל זאת על החשמלאי המקצועי להיות בוגר לימודים בתחום החשמל במדינת ישראל או מחוץ לארץ. 
 • יחס אישי – לא כל חשמלאי מוסמך הוא חשמלאי טוב – וזה ידוע. אחד ההבדלים הגדולים מבחינתנו, הוא שחשמלאי מקצועי יודע לתפקד גם במצבי לחץ, ויודע להתנהל בצורה הוגנת ויפה מול הלקוחות. וזה – לא מובן מאליו.
 • מחירים הוגנים–  אנחנו מאמינים כי חשמלאי מקצועי הוא גם כזה ששומר על מסחר הוגן ומציע ללקוחות שלו מחירים אמיתיים ומתאימים לשירות שהעניק. 
 • ניסיון – מה שהופך חשמלאי למקצועי הוא בין היתר הניסיון שהוא צובר. ככל שהחשמלאי עובד שנים רבות יותר בתחום, כך הוא נחשף ליותר תקלות, יותר בעיות, יותר תיקונים ויותר החלפות. ולכן כשהוא מגיע אליכם הוא מגיע עם כל הניסיון והעבודות הקודמות, ויש לכך השפעה ישירה בתוצאות.

 

איפה מוצאים חשמלאי מקצועי? בדיוק כאן! הקריטריונים האלו מלווים אותנו לאורך כל הדרך. בכל עבודה. בכל תיקון. בכל התקנה ובכל החלפה. יום יום, שעה שעה, בדרום, בצפון ובמרכז, כי אנחנו כאן כדי לתת לכם מענה מקצועי 24/7.

השירותים המקצועיים שלנו

אצלנו תמצאו שירותי חשמלאי מהקצה אל הקצה. החל מתקלות קטנות ועד לתיקונים והחלפות מורכבים. נשמח לסייע לכם בכל תיקון, התקנה או החלפה. 

תיקון תקלות חשמל בבית ובמשרד

בתור חשמלאים מוסמכים, אנו מתמודדים יום יום עם תקלות חשמל נפוצות, ולכן אם אחת מהתקלות הבאות קרו לכן – הגעתם למקום הנכון. להלן דוגמאות: 

 • פחת קופץ – הפחת קופץ? חשוב לדעת קודם כל היא הפחת קופץ כדי למנוע סכנת התחשמלות. פחת קופץ היא תופעה נפוצה מאוד והיא מעידה על עומס יתר, שקע לא תקין או מוצר חשמלי מקולקל. 
 • קצר – קצר זה לא משחק ילדים. הוא יכול להיגרם מסיבות שונות, לרבות בעיה באחד השקעים, מכשיר חשמלי שלא מחובר כהלכה או בעיה אחרת. מומלץ להתייעץ עם חשמלאי כיצד להתנהג. קצר יכול חלילה לגרום להתחשמלות, להתחממות יתר ובמקרים קיצוניים גם לשריפה. 
 • מפסק ראשי קופץ – במידה וזה קורה, יש לאתר את האזור במבנה אשר מוביל לקפיצת המפסק הראשי או לחילופין לזהות מה המוצר החשמלי שגורם לבעיה. 
 • שקע חשמל בעייתי – שקע חשמל יכול לגרום לבעיות שונות בבית או במשרד. הוא יכול לפעול בצורה לא תקינה או לא לפעול כלל. אם זה קורה לכם, דעו כי רק חשמלאי מוסמך רשאי לטפל בבעיות חשמל מסוג זה. ולכן היעזרו בחשמלאי מקצועי כדי לקבל את הפתרון המתאים.
 • מוצרי חשמל שדורשים תיקון– תריסים חשמליים, מאווררי תקרה, גופי תאורה, מערכות חכמות, כולנו יכולות לעשות בעיות מסיבות שונות. בכל מקרה, אם יש בעיה שלא מצאתם לה פתרון – חשמלאי מוסמך יוכל להיות לכם פתרון יעיל.
 • החשמל ברכב עושה בעיות – רכב לא מניע, בעיות בסטרטר או דווקא במצבר, יכולות לקרות בכל שעה ובכל מקום. אבל גם להם, חשמלאי מקצועי יוכל לסייע. תנו לנו לעזור לכם ולרכב שלכם.
 • ריח שרוף מאחד השקעים – אם אתם מריחים ריח שרוף מאחד השקעים, אל תיקחו סיכון. נתקו את המכשירים החשמליים המחוברים לשקע והורידו את המתג בלוח החשמל המספק חשמל לאותו אזור. לאחר מכן, צרו קשר עם חשמלאי מקצועי.

 

חשמלאי מקצועי יסייע לכם להתקין מערכות פשוטות ומתקדמות

מעוניינים להתקין את אחת מהמערכות הבאות? מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי לקבל את כל הפרטים.

 

התקנת מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום מסייעות לבני המשפחה, החברים, העובדים והשותפים ליצור איתנו קשר בקלות ולהיכנס למתחם המדובר. מערכת אינטרקום יכולה להיות מותקנת בבית, בבניין, במפעלים, באזורי מסחר ובמשרדים. נשמח לתת לכם שירות התקנת מערכות אינטרקום ולהציע לכם את הפתרון והמערכת הטובים ביותר עבורכם.

 

התקנת מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה

מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה, הן מזמן לא רק למגזר העסקי. ניתן למצוא את המערכות הללו בבתים פרטיים, בדירות, במשרדים, במפעלים ובחניונים. מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה איכותיות יכולות להוריד את הסיכון לגניבות ופריצות ובכך להגן על היקר לנו מכל.

אנו נשמח להציע לכם סוגים שונים של מערכות אזעקה וכן מצלמות אבטחה, בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם. לכל מערכת יש את היתרונות שלה, ואנו נשמח לתת לכם את המערכת המתאימה ביותר עבורכם.

 

התקנת מערכת גילוי אש

לצערנו, מדי שנה אנחנו שומעים על שריפות שפרצו בבניינים או בבתים וגרמו לנזק אדיר לרכוש. כולנו רוצים להימנע משריפה שיכולה לפגוע לנו ביקר לנו מכל.  אנו נשמח לסייע לכם בכך, באמצעות התקנה, תיקון או החלפה של מערכות גילוי אש. מערכות אלה נועדו להתריע, לזהות ולאתר חשד לאש. ובכך למנוע נזק אדיר לרכוש ולחיי אדם. ניתן להתקין מערכות גילוי אש במקומות רבים לרבות חדרים, בניינים, משרדים, מחסנים, מכולות, חנויות ועוד.

 

שדרוג נקודות החשמל והתקשורת בבית ובמשרד

אם אתם זקוקים לחשמלאי מקצועי שיבדוק את נקודות החשמל והתקשורת השונות בבית או במשרד שלכם – אתם בידיים טובות. נשמח לבצע בדיקה מקיפה וכמובן, לבצע התקנה או תיקון של נקודות חשמל ותקשורת נוספות.

 

עבודות עם חברות, ארגונים ומפעלים

זקוקים לחשמלאי מקצועי שילווה אתכם בצורה מסודרת וייתן שירות לתקלות חשמל שונות? עובדים עם מתח גבוה וזקוקים לאיש מקצוע מתאים? אנו נשמח להציע לכם שירות מקצועי ומקיף.

לעוד פרטים – צרו איתנו קשר.

 

למידע נוסף וקבלת שירות – צרו איתנו קשר דרך הטלפון או באמצעות הטופס.

 

מחירון חשמלאי מקצועי כללי

התקנת מוצרי חשמל מחיר מ-500₪
תיקון מערכת גילוי אש מחיר מ-400₪
התקנת שקעים מחיר מ-150₪

שאלות ותשובות

מגוון רחב של מכשירי חשמל כמו: תנורים, טלוויזיות, מערכות אזעקה, גופי תאורה ועוד. עבודות של תיקון, התקנה והחלפה לפי הצורך.
החשמלאים שלנו שמים מספר פרמטרים חשובים בראש סדר העדיפויות: בטיחות בשימוש המכשירים לאחר השירות, עבודה מהירה ונקייה ואריכות ימים של מכשירי החשמל שעליהם בוצעה העבודה.