חשמלאי מוסמך

מחפשים חשמלאי מוסמך? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

כלל ברזל בעבודה עם חשמלאים הוא לעבוד אך ורק עם – חשמלאי מוסמך. אצלנו, אתם לא צריכים לדאוג! הצוות שלנו מורכב מחשמלאים מוסמכים בעלי ניסיון רב וידע מקצועי. זקוקים לאיש מקצוע מנוסה? מוזמנים ליצור איתנו קשר, ולקבל את כל הפרטים.

 

☑️ חשמלאי מוסמך, אמין, מהיר, מקצועי ובטיחותי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים במגוון רחב של שירותי חשמלאי.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

חשמלאי מוסמך לפי אזורי שירות

חשמלאי מוסמך במרכז

חשמלאי מוסמך בצפון

חשמלאי מוסמך בדרום

חשמלאי מוסמך בשרון

חשמלאי מוסמך בחיפה

חשמלאי מוסמך בירושלים

חשמלאי מוסמך ביהודה ושומרון

 

חשמלאי מוסמך – מיהו?

על מנת להיות חשמלאי מוסמך, יש לעבור תהליך הכשרה מקיף, כזה שבסופו יעניק לכם את התואר "חשמלאי מוסמך". על פי משרד העבודה והרווחה אילו הם התנאים: על מנת לקבל רישיון חשמל עליכם להיות בוגרי לימודים בתחום החשמל במדינת ישראל או מחוץ לארץ.

במסגרת הלימודים עליכם לענות על 2 הקריטריונים הבאים:

 • להיות בוגרי לימודי מערכות הספק.
 • להיות בעלי ותק בביצוע עבודות חשמל וזאת בהתאמה לרישיון שאותו אתם מבקשים לקבל. 

במידה וחשמלאי הינו טכנאי, הנדסאי או מהנדס עליו להיות רשום בפנקס המהנדסים או לחילופין במרשם ההנדסאים והטכנאים, לפני הגשת הבקשה לקבלת רישיון.

כפי שניתן לראות, בישראל, ישנה הקפדה חמורה על קבלת רישיון חשמל. מהסיבה הפשוטה: לא מדובר כאן על משחק ילדים. עבודות חשמל עשויות להיות מסוכנות, ולכן רק אנשים אשר עוברים את ההסמכות המתאימות מורשאים לקרוא לעצמם "חשמלאי מוסמך".

חשמלאי מוסמך

 

חשמלאי מוסמך – במה הוא מתעסק

כפי שראינו כדי שאיש מקצוע יוכל לקרוא לעצמו חשמלאי מוסמך עליו לעבור הסמכות ולצבור ניסיון בתחום. מכיוון שמדובר בתחום רחב, החשמלאי עשוי להתמקצע בתחום ספציפי, או דווקא להתעסק במספר תחומים או יותר.

אצלנו, אנו מעניקים שירות בכל תחומי החשמל, בעזרת צוות מוסמך, מקצועי ומנוסה. אלו השירותים הנפוצים בהם חשמלאי נותן שירות:

חשמלאי מוסמך

 

טיפול בתקלות חשמל נפוצות

חשמלאי מוסמך, לרוב לומד ומתעסק, בתקלות חשמל נפוצות. ישנן מספר תקלות חשמל, אשר מתרחשות שוב ושוב ברחבי הארץ.

 • פחת קופץ – פחת קופץ נועד למנוע סכנת התחשמלות. פחת קופץ היא תופעה נפוצה שמתרחשת לרוב מעומס יתר או לחלופין מוצר חשמל לא תקין. במקרה והבעיה חוזרת על עצמה יש להעזר בחשמלאי מוסמך
 • קצרים – קצרים יכולים לגרום להתחשמלות, התחממות יתר ואף לשריפה. ולכן, במידה ויש קצר חשמלי, יש להעזר בחשמלאי מתאים.
 • מפסק ראשי קופץ – אם המפסק הראשי קופץ, יש לאתר את האזור בבית או במשרד אשר גורם לכך, ו/או למכשיר הספציפי הבעייתי. זיהוי נכון יוביל לפתרון מהיר.
 • שקע חשמל לא עובד – שקעי חשמל שלא הותקנו כהלכה, מזג האוויר או לחלופין שימוש בלתי הולם ואגרסיבי בשקע עשויים לגרום לשקעים להפסיק לעבוד. שקע חשמל תקול יכול להוות סכנה ולכן רק חשמלאי מוסמך רשאי להתעסק בכך.
 • תקלות חשמל בתריס – התריסים החשמלאים משפרים את איכות החיים של רבים מאיתנו, ועם זאת, לחלקם יש נטייה להתקלקל. אז מה עושים? מזמינים חשמלאי.
 • מצבר התרוקן ברכב – אם אתם סובלים מבעיית חשמל כלשהי ברכב, לרבות מצבר שהתרוקן, אנחנו מזמינים אתכם להעזר בשירותי חשמלאי רכב. לא כל חשמלאי הוא גם חשמלאי רכב.
 • ריח שרוף יוצא מהשקעים – אם אתם מריחים ריח שרוף שיוצא משקע כלשהו, אל תחכו רגע נוסף. נתקו את המכשיר החשמלי והורידו את המתג ששייך לאזור בלוח החשמל. לאחר מכן, הזמינו חשמלאי שיטפל בבעיה.

חשמלאי מוסמך

 

התקנת מערכות

חשמלאי מוסמך יכול להתמחות בהתקנה של אחת מהמערכות הבאות או יותר:

 

מערכות גילוי אש

עם אש לא משחקים – ואנו מקווים שזה ברור לכולם. אם אלפי שריפות שפורצות בישראל מדי שנה, אתם פשוט לא רוצים לקחת סיכון מיותר. התקנה של מערכת גילוי אש, תחזוקה שלה או החלפה שלה, יכולה להציל את הדירה, הבית, המשרד ולא פחות – את החיים של האנשים באזור.

חשמלאי מוסמך יודע לתכנן ולהתקין מערכות גילוי אש. זאת המומחיות שלנו.

 

התקנת נקודות חשמל ותקשורת

אם החלפתם לאחרונה משרד או דירה, אם אתם זקוקים לשקעים נוספים או אולי דווקא נקודות חשמל או תקשורת, את זה לא עושים לבד. חשמלאי הוא איש מקצוע שיודע כיצד החשמל פועל וצריך לפעול בחלקים השונים במבנה קיים או חדש.

אנו נשמח להציע לכם את השירותים הבאים:

 • התקנה ותיקון שקעים.
 • התקנת נקודות חשמל נוספות.
 • התקנת קווי תקשורת נוספים.

 

מערכות אבטחה – אזעקה ומצלמות

מערך האבטחה שקיים בבית או במשרד, הוא מערך חשוב. הוא מגן עלינו מפני פריצות, גניבות, וזרים. בדיוק בשביל זה מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה נועדו.

אנו נשמח לשדרג את מערכת האבטחה בבית או במשרד שלכם באחד או יותר מהאמצעים הבאים:

 • החלפה, תיקון והתקנה של מערכות אזעקה.
 • החלפה, תיקון והתקנה של מצלמות אבטחה.

 

עבודה במתח גבוה

אם אתם זקוקים לתחזוקה של מתקני מתח גבוה או לחלופין לתיקון תקלות הקשורות למתח גבוה – השאירו זאת לחשמלאי מוסמך. בין אם אתם אדם פרטי, חברה, ארגון או מפעל, נשמח לתת לכם את השירות המתאים.

חשמלאי מוסמך

בית חכם – הדור הבא 

אם אתם אוהבים טכנולוגיה, ואתם רוצים להכניס לחיים שלכם פיצ'רים שהופכים את החיים לנוחים וקלים יותר – אז אל תחכו, בית חכם הוא ללא ספק התשובה.

התקנה ותיקון של בית חכם יכולים לאפשר לכם:

 • שליטה על טמפרטורת הבית מכל מקום בכל זמן.
 • הפעלת הדוד החשמלי בכל זמן שתרצו.
 • שליטה על אורות הבית.
 • בדיקת מצלמות אבטחה בכל זמן נתון.
 • בדיקת צריכת החשמל הנוכחית
 • ועוד הפתעות

 

ואם אתם חושבים, שבזאת מסתיימים השירותים של חשמלאי מוסמך – אנחנו שמחים לומר שממש לא. חשמלאי מוסמך יודע לעבוד עם שנאים, מערכות אינטרקום, מערכות אל פסק, מאורר במקרר, מאווררי תקרה, עומס חשמל, לוחות חשמל, הכנה לביקורת חברת חשמל ועוד!

 

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לכל שאלה, בעיה או התייעצות. אצלנו תמצאו חשמלאים מוסמכים, שיידעו לסייע לכם מקצה לקצה.

 

מחירון חשמלאי מוסמך כללי

התקנת מוצרי חשמל מחיר מ-500₪
תיקון מערכת גילוי אש מחיר מ-400₪
התקנת שקעים מחיר מ-150₪

 

שאלות ותשובות

כדי להפוך לחשמלאי, בעל המקצוע צריך לעבור הכשרה מקיפה ומסודרת לפני שהוא יוצא לעבוד בשטח. כל החשמלאים שלנו הם חשמלאים מוסמכים ומנוסים.
החשמלאים שלנו נותנים שירותים של תיקון, החלפה והתקנה וכמובן שירותים נוספים לפי הצורך. מתמחים בכל עבודות החשמל ועובדים בצורה נקייה ומקצועית. חייגו עכשיו לחשמלאי מוסמך >>>