התקנת שקעים

מחפשים שירות התקנת שקעים? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

כולנו מכירים את המרדף הזה אחרי השקעים. בכל מקום שאנחנו מגיעים אליו, אנחנו מניחים את התיק שלנו על הרצפה או על אחד הכסאות ומיד מתחילים לתור אחרי שקע זמין שפנוי לטעינת המכשירים החשמליים שהבאנו איתנו. לפעמים, במידה ולא נמצא שקע כזה, אנחנו אף עוברים מהמקום שהתיישבנו בו למקום אחר, ובמקרים אחרים גם יכולים ללכת מהמקום לחלוטין. על מנת שאף אחד לא יצטרך לחוות חוויה כזו, התקנת שקעים היא הפעולה המומלצת ביותר שתעשו. אז איך עושים את זה? אל דאגה – טלפון אחד אלינו ואחד החשמלאים שלנו כבר בדרך אליכם. התקשרו, אנחנו מחכים לכם!

 

☑️ התקנת שקעים מהירה מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהתקנת שקעים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

התקנת שקעים – למה זה כל כך קריטי?

"להסתפק במועט" הוא מוטו שמוביל הרבה אנשים בעולם, אולם בכל הנוגע לשקעים המועט הוא דווקא פחות חיובי. המאה ה-21 הביאה איתה מגוון פיתוחים טכנולוגים שמצריכים מאיתנו שימוש, קבוע או זמני, בשקעי חשמל: מחשבים ניידים בעלי סוללה שנגמרת בשלב כזה או אחר, מכשירים טלפונים ניידים ועוד.

ברגע שאין לנו מספיק שקעים, אנחנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים ומתוסכלים, ומעבר לכך – פשוט לא יכולים לעבוד או לעשות את מה שתכננו לעשות. בדיוק בגלל הסיבה הזו בתי עסק רבים מוצאים את עצמם מבצעים התקנת שקעים במגוון מקומות, קונבציונאליים יותר וקובנציונאליים פחות.

התקנת שקעים – למה זה כל כך קריטי?

 

מה הכוונה "מקומות קונבצניונאליים או לא קונבנציונאליים"?

שקעי חשמל בדרך כלל ניתן למצוא על קיר, אולם בעקבות ההבנה של הצורך הגדול בשקעים ניתן למצוא אותם היום בתוך ספות ישיבה עם מערכת חשמלית שפועלת מאחורי הקלעים, על עצים, על עמודים ועל כל מקום יציב אחר שמאפשר גישה ולחשמל.

 

במקום משרד – יושבים בבתי קפה

בשנים האחרונות נוצרה תנועה ענפה של אנשים שעובדים מהבית, ומצאו לעצמם פינות ישיבה נוחה במתחמים כמו בתי קפה ומסעדות ברחבי העיר. ככל שהלכה והתפשטה ההבנה שאותם אנשים, למעשה, מבלים שעות רבות במתחם – הם יהיו זקוקים בשלב כזה או אחר לשקע חשמל זמין.

בדיוק בגלל זה התקנת שקעים התחילה להיות רחבה מאוד ולהתפרש על פני בתי עסק רבים כמו בתי קפה שמארחים בשמחה את אותם אנשים העובדים מהבית.

במקום משרד – יושבים בבתי קפה

 

יותר מדי מכשירים, פחות מדי שקעים

התקנת שקעים היא לא רק עניין של לברוא יש מאין. גם במקומות בהם קיימים שקעי חשמל, יש צורך הרבה פעמים בהתקנות נוספות כדי לספק נקודות חשמל רבות יותר. בסופו של דבר, אם תסתכלו על אדם יחיד שמגיע לעבוד, רק הוא בעצמו זקוק לשני שקעי חשמל – האחד עבור המחשב הנייד והשני עבור הטלפון הסלולרי שלו. אם היחס הוא 2:1, הרי שהתקנה היא הכרחית במקרים כאלו.

 

ומה לגבי חללי עבודה משותפים?

עוד שיטת עבודה שהפכה נפוצה מאוד בשנים האחרונות היא באמצעות חללי עבודה משותפים. חללי העבודה המשותפים מכילים גם חללים פתוחים לישיבה של עובדים רבים וגם משרדים אישיים שממוקמים במרחב הגדול של החלל המשותף. גם בחללים הפתוחים ועל אחת כמה וכמה במשרדים האישיים יש צורך בהתקנת שקעים שתאפשר לכל עובד להגיע עם כל הציוד הדרוש לו ולהנות מאספקת חשמל זמינה ונוחה.

חשבו על זה – משרדים אישיים, בין אם הם עומדים בפני עצמם ובין אם הם נמצאים במרחב של חלל עבודה משותף, זקוקים להמון חשמל שעולה על הצורך של רק הטענת מחשב או טלפון. כאן עשויים להיות מעורבים גם חיבורי חשמל של מחשב נייח, מדפסת, פקס, צג מחשב, רמקולים ועוד. למעשה מדובר כאן על צורך של כ-8 שקעי חשמל זמינים במשרד אחד, ולכן התקנת שקעים היא בלתי נמנעת.

ומה לגבי חללי עבודה משותפים?

 

לימוד באוניברסיטאות ובמכללות – לא מה שזכרתם מפעם

בעבר היינו מגיעים ליום לימודים סטודנטיאלי עם מחברות, קלסרים, עטים וקלמרים. כל אלו היו משמשים אותנו לקורסים השונים, ולא היינו תלויים בשום דבר מלבד ההקשבה שלנו למען סיכום החומר. היום העניין הזה עובד אחרת לגמרי.

היום סטודנטים מגיעים עם מחשבים אישיים ומסכמים לעצמם את כל המידע במקום אחד. בגלל שימי הלימודים ארוכים כל כך, הסוללות במחשבים הניידים שלהם הולכות ואוזלות עם הזמן וזקוקות לשקעים חשמליים. התקנת שקעים באוניברסיטאות ובמכללות גם היא פעולה שכדאי לעשות כמה שיותר מהר, שלא תמצאו את עצמכם עם סטודנטים שמתלוננים עם פתיחת השנה.

לימוד באוניברסיטאות ובמכללות – לא מה שזכרתם מפעם

 

כמה להתקין?

התקנת שקעים היא פעולה שתלויה מאוד במקום שמבקש אותה. במידה ומדובר על מקום שיודע שהוא זקוק לשקעי חשמל נוספים על מנת להצליח לארח אנשים שמעוניינים לשבת בו ולעבוד, בדרך כלל פעולת התקנת שקעים תהיה כרוכה בכמה עשרות שקעים.

לעומת זאת, מקומות שמעוניינים לתת נגישות לחשמל ללקוחות מצד אחד, אך כן רוצים לשמר את האווירה האותנטית של המקום מבלי לארח אנשים לאורך זמן, התקנה עבורם תוכל להסתכם בכמה שקעים בודדים בלבד.

כמה להתקין?

 

התקנת שקעים – לא עושים את זה לבד!

להבדיל מפעולות רבות שאנחנו יכולים לבצע באופן עצמאי במהלך החיים, פעולת התקנה באופן עצמאי היא חד משמעית אסורה. מדובר כאן על פעולה מורכבת הכוללת פתיחה של הקיר, התעסקות עם חוטי חשמל, טיפול בלוח החשמל על מנת שיוכל לספק חשמל לשקע החדש ועוד. כל אלו מצריכים שימוש בידע הנכון ובכלים המתאימים שימנעו התחשמלות ויוכלו לסייע להתקנה איכותית, מקצועית ונטולת סכנות.

 

המחיר של ההתקנה

ככלל ניתן לשים לב לטווח מחירים רחב של התקנות, שנע בין 220 ש"ח ועד כ-1,000 ש"ח. התקנת שקעים בודדים תסתכם בטווח הנמוך יותר ואילו התקנה בכמות גדולה יותר תגיע לטווח העליון. בנוסף, גם סוג השקע המותקן ישפיע על המחיר. אם אתם זקוקים להתקנה, צלצלו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם עם התקנת שקעים מקצועית וטובה.

 

מחירון התקנת שקעים כללי

התקנת שקעים מחיר מ-220₪
החלפת שקעים מחיר מ-250₪
תיקון שקעים מחיר מ-200₪