התקנת שנאים

מחפשים שירות התקנת שנאים? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

בין אם בניתם בית ובין אם עברתם דירה, בין אם קניתם מכשיר חשמלי מורכב או תיקנתם את מערכת החשמל של הרכב אתם זקוקים בוודאי לשירות המעורפל הזה שנקרא התקנת שנאים.

אנחנו מניחים שכמו לרבים מאיתנו גם לכם המונח לא אומר הרבה. לא נורא, אנחנו נסביר לכם את כל הנדרש על התקנת שנאים אבל הדבר אולי החשוב ביותר על התקנת שנאים הוא לבצע אותו על ידי איש מקצוע. חשמלאי מוסמך, אמין ומקצועי. מיד נסביר לכם גם למה זה כל כך חשוב.

 

☑️ התקנת שנאים מהירה ויסודית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהתקנת שנאים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

בהתקנת שנאים לא משחקים!

בערך במקביל לכך שלימדו אותנו לא לרוץ לכביש, לימדו אותנו גם לא לשחק בחשמל. לא לדחוף מברג לתקע ולא לטפס על עמודי חשמל. על התקנה של שנאים הם פחות דיברו איתנו. אז אם אתם בונים בית או מכל סיבה אחרת נדרשים דווקא עכשיו, זהו הזמן לדבר איתכם את השיחה המקבילה למבוגרי. בהתקנה זו לא משחקים! 

השנאים אחראים על הרבה תחומים חשובים מאוד בנוגע לאיכות החשמל, אבל יותר מכל הם אחראים יותר מכל  על בטיחות החשמל. השנאים שתפקידם הוא וויסות זרם החשמל כך שעבור מכונת הגילוח שלך או התאורה שאתה מדליק בחדר השינה לא תקבל זרם חשמל שמתאים לתאורה של רחוב או תיאטרון. זרם כזה עלול להיות מאוד לא נעים וזו הסיבה הראשונה שבגללה חשובה התקנה איכותית של שנאים.

בהתקנת שנאים לא משחקים!

 

סכנות נוספות שאורבות בשנאים

עוד כלל שלמדנו כשהיינו צעירים הוא שאין טוב בלי רע, וכמו כל דבר טוב שבא לחיינו גם השנאים מביאים איתם סכנות מסוימות שכרוכות בבטיחות העובדה שלהם. התקנה של שנאים לא בטוחה עלולה להסתיים כאירוע לא נעים במיוחד. 

כך למשל התקנה לא בטוחה של שנאים, עשויה להסתיים במקרה הטוב בפיצוץ מאיים בארון החשמל (כן, זה יכול לקרות גם באמצע הלילה) או במקרה הרע יותר בשריפה בדיוק כשאף אחד לא בבית. 

בקיצור, אנחנו לא רוצים להפחיד אתכם אבל התקנה איכותית של שנאים היא כלי חשוב ממעלה ראשונה להבטחת חייכם ורכושכם. חשמלאי מוסמך שמתמחה בתחום הוא כמובן הערובה היחידה שלכם לכך שהשנאים בביתכם הותקנו בבטיחות הנדרשת. אל תתפשרו בשום פנים ואופן.

סכנות נוספות שאורבות בשנאים

 

התקנת שנאים – מה חשוב שנדע?

אני מקווה שאכן החלטתם על התקנה בטוחה בעזרת חשמלאי מוסמך. בכל זאת אתם רוצים להבין דבר או שניים על תחום התקנת השנאים. צודקים.

 

התאמה

הדבר החשוב ביותר בהתקנה של שנאים בטוחה הוא התאמה. הסברנו כבר שתפקיד השנאים הוא להתאים את הזרם ואת המתח החשמלי. מטבע הדברים ההמרה צריכה להיעשות כך שתתאים גם לגובה הזרם והמתח שמחובר למקור החשמל שלכם וגם לקצה השני. המכשיר החשמלי שאותו ברצונכם להפעיל בבטחה.

לכן, על השנאי להיות מותאם מבחינת הגודל לסוג הפעילות הנדרשת. חשמלאי טוב שמבין היטב בהתקנה של שנאים, יידע בראש ובראשונה להתאים לכם את השנאי המדויק שלו אתם זקוקים.

 

התקנה בטוחה

בחירת שנאי טוב היא דבר חשוב. אפילו חשוב מאוד. אבל לגמרי לגמרי לא מספיק. להתקנת השנאים עצמה ישנה חשיבות עצומה בבטיחות השנאי. כך למשל התקנה שמאפשרת חדירה של לחות יכולה להבטיח את החרטה המהירה שלכם על התקנת השנאים החפיפה שבחרתם. במקרה הטוב יעלה הרבה כסף ובמקרה הפחות טוב יעלה בדברים יקרים יותר. זכרו, גם בהתקנה של שנאים בטוחה לא משחקים!

התקנת שנאים - מה חשוב שנדע?

 

התקנת שנאים – סוגים שונים

אנשים שונים נזקקים במהלך החיים להתקנה של שנאים. עבודת השנאים היא די דומה מבחינת הסגנון ובכל זאת ישנם שונים של שנאים המותאמים לצרכים ולשימושים השונים. שנאים גם מסווגים בדרכים שונות, אם על פי יחס ההמרה שלהם, אם על פי דיוק המדידה שלהם. ישנם כמובן גם דרכים רבות נוספות לסווג שנאים. 

מובן שבמידה ותרצו ללמוד את התחום תצטרכו להעמיק יותר, אבל מה שחשוב לנו שתבינו עכשיו הוא שישנם סוגים שונים שצריכים להתאים לשימוש שלכם.

כמו כן, מובן שאם אתם זקוקים להתקנה של שנאים בביתכם, יהיה קל יותר להתאים לכם את השנאים הנדרשים אבל אם למשל אתם זקוקים להתקנה של שנאים למעבדה תצטרכו התקנה של שנאים עם רמת דיוק גבוהה מאוד של המדידה. 

בכל מקרה מומלץ לפנות לחשמלאי מוסמך שיידע לבחור עבורכם את השנאים המתאימים ביותר. כך תוכלו לא רק להבטיח את איכות ההתקנה שלכם אלא גם את ההתאמה המושלמת עבורכם בבחירת השנאים.

התקנת שנאים – סוגים שונים

 

לסיכום

אז גם אם אתה מאלו שמעדיפים להקטין ראש, לקרוא את הסיכום ולהזמין בעל מקצוע שיעשה את מלאכתו, חשוב לנו בכל זאת שתדע את תקציר הדברים.

כמו שכתבנו, בהתקנת שנאים חשובים מספר דברים. גם בחירת השנאים המתאימים והאיכותיים ביותר וגם התקנת שנאים מקצועית שנעשית על פי כל כללי הבטיחות, חשובים מאין-כמוהם הן לאיכות והן לבטיחות מערכת החשמל שלך. בטיחות מערכת החשמל שלך היא הבטיחות של החיים שלך, של ילדיך ושל הרכוש שלך. התקנת שנאים מקצועית היא לא דבר יקר כל כך וכדאי להשקיע בו ולפנות לחשמלאי מוסמך אמין ומקצועי. בהתקנת שנאים לא משחקים!

לסיכום

 

מחירון התקנת שנאים כללי

התקנת שנאים מחיר מ-330₪
תיקון שנאים מחיר מ-420₪
החלפת שנאים מחיר מ-320₪