התקנת מערכת בית חכם

מחפשים התקנת מערכת בית חכם? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

עד לפני כמה שנים היינו יכולים רק לחלום על מחיאת כף שתדליק את האורות, הכאה באצבע צרדה שתפתח את הדוד ועוד. ההתפתחות הטכנולוגית הברורה של עולם החשמל הופכת היום את החלומות האלו לכדי מציאות של ממש. אז נכון, אולי מחיאת כף לא תדליק את האור באופן מידי, אבל מערכת בית חכם יכולה לדאוג לכך שלחיצת כפתור אחת תוכל לבצע את כל הפעולות שאתם מעוניינים לבצע בבית שלכם, בלי הסתבכות עם מתגים שונים ובלי בזבוז זמן יקר. היתרונות הברורים האלו ונוספים הופכים את התקנת מערכת בית חכם לפעולה שמבוקשת היום על ידי בתים רבים ברחבי הארץ והעולם, אז בואו נבדוק מה המשמעויות של העניין הזה.

התקנת מערכת בית חכם באופן מהיר ומקצועי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים במערכות בתים חכמים.

☑️ שירות עד בית הלקוח.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

מערכת בית חכם – לא לעשירים בלבד!

בעבר היינו מסתכלים על סרטי הקולנוע ומקנאים בבתים החכמים של הדמויות. הן היו נכנסות אל הבית, שורקות לפתיחת האור, מוחאות כף לפתיחת הדוד ובקיצור – יכלו לעשות את כל מה שעלה על רוחן. בסרטים, מערכת בית חכם הייתה מאפיינת בדרך כלל בתים פרטיים גדולים, כאלו עם שניים או שלושה מפלסים, מלאים בחפצי נוי ונוף מרהיב על כל ניו יורק.

עכשיו בואו נעשה קאט על הסצנה שתיארנו, ונדבר על מערכת בית חכם כפי שהיא היום. אם בעבר מערכת בית חכם הייתה יקרה להפליא, והייתה מיועדת לקהל עשיר יותר, הרי שהיום התקנת מערכת בית חכם יכולה להסתכם בכמה אלפי שקלים בלבד, וזהו. אז למה בכלל כולם כל כך רוצים אותה?

מערכת בית חכם – לא לעשירים בלבד!

 

התקנת מערכת בית חכם – עולם שלם של יתרונות במתג אחד

אז בואו נבין מהי בכלל מערכת בית חכם, לפני שנצלול לעומק העניין. מערכת בית חכם היא מערכת שבאמצעותה אפשר להגיע לכדי שליטה מלאה בגופים חשמליים שונים בבית כמו דוד החשמל, התאורה, התריסים, המיזוג ועוד. בוודאי יצא לכם לא פעם להתבלבל בין מתג כזה לבין מתג אחר, ומצאתם את עצמכם משננים עשרות מתגים שנמצאים בבית שכל אחד מהם מפעיל גורם חשמלי אחר.

מדובר כאן על עניין מעייף ומסורבל, שהיום הוא פשוט לא נחוץ יותר. התקנת מערכת בית חכם יכולה להפוך את כל הלחיצות האלו לנחלת העבר, ולרכז את כל הפעולות שאתם צריכים לבצע לאורך היום במקום אחד בלבד לבחירתכם.

התקנת מערכת בית חכם – עולם שלם של יתרונות במתג אחד

 

בין מה למה אפשר לבחור? התקנה בתוך הבית וגם מחוץ לו

הדבר היפה שהתקנת מערכת בית חכם מאפשרת להגיע אליו הוא שליטה באלמנטים חשמליים שונים בבית באמצעות מקום אחד מוגדר וברור. המקום הזה יכול להיות מתג אחד שנמצא בבית, כפתור שנמצא באייפד שלכם או מערכת שמותקנת על גבי הטלפון הסלולרי שלכם. אבל מה זה בעצם נותן מלבד נוחות? ובכן, אם אתם עדיין לא יודעים – עולם חדש עומד להיפתח בפניכם ממש עכשיו.

 

נכנסים למיטה ואז נזכרים שהתריסים בסלון פתוחים – יש יותר מבאס מזה?

התקנה של מערכת בית חכם יכולה למנוע ממצבים ממש מבאסים מלקרות. למשל, לא פעם קורה שאנחנו נכנסים למיטה בידיעה שאנחנו יכולים ללכת לישון, אבל פתאום נזכרים שלא סגרנו את האור במטבח, או לא הגפנו את התריסים של המרפסת בסלון. במקום לקום מהמיטה החמה, לחיצת כפתור יכולה לדאוג לנעילת התריסים כמו שרציתם.

ולא רק בלילות הסיטואציה הזו רלוונטית. לפעמים אנחנו יוצאים לעוד יום של עבודה, כשהשמש זורחת והשמיים כחולים, אך ברגע אחד מזג האוויר משתנה ומביא איתו אובך גדול. האובך ידוע בתור אחד המלכלכים מספר 1 של הבית, ולכן התקנה של מערכת בית חכם יכולה לאפשר לכם לסגור את התריסים שהשארתם פתוחים כדי לאוורר את הבית, ולמנוע מהחול והאבק להיכנס פנימה. יש יותר טוב מזה? בינינו, ברור שלא!

נכנסים למיטה ואז נזכרים שהתריסים בסלון פתוחים – יש יותר מבאס מזה?

 

"שלום, אני מעוניינת להזמין מים חמים"

כשאנחנו יושבים בבתי קפה לפעמים מתחשק לנו פשוט מים חמים עם קצת נענע, כדי לשתות תה בריא ומחמם. הזמנת מים חמים היא רלוונטית לא רק בבתי קפה, אלא היא גם אפשרית על ידי שימוש במערכת בית חכם. אז למה בעצם אנחנו מתכוונים?

אנשים שבבתיהם מותקנים דודי חשמל, יודעים שבכל מצב – חורף, קיץ, סתיו או אביב, הם יצטרכו להדליק את הדוד. אין מבאס יותר מלחכות למים חמים בשעת לילה מאוחרת, או ביום חורפי קר במיוחד. התקנה של מערכת בית חכם היא הפתרון המושלם לעניין הזה, שכן תוכלו להדליק את הדוד באמצעות הטלפון הסלולרי שלכם, בלחיצת כפתור אחת ומבעוד מועד, כך שאין שתגיעו הביתה תוכלו מיד להיכנס להתקלח.

"שלום, אני מעוניינת להזמין מים חמים"

 

התקנה על ידי חשמלאי – הדרך הבטוחה להגיע לתוצאות מעולות

התקנת מערכת בית חכם צריכה להיעשות על ידי חשמלאי מומחה, מוסמך ומקצועי. החשמלאי ידע כיצד לבצע התקנת מערכת בית חכם, איך לנווט את פעולות החשמל השונות לכדי שליטה על ידי המערכת, וכמובן יקפיד על עבודה בטיחותית עבורכם וכמובן גם עבורו.

 

מעוניינים לבצע התקנה של מערכת בית חכם? צלצלו אלינו!

חברתנו מציעה שירותי חשמלאות מתקדמים, הכוללים התקנת מערכת בית חכם, במחירים הוגנים, שקיפות מלאה ושירות ברמה הכי גבוהה שיש בשוק. דברו איתנו ונשמח לסייע!

 

מחירון התקנת מערכת בית חכם כללי

התקנת מערכת בית חכם מחיר מ-5,000₪
תיקון מערכת בית חכם מחיר מ-1,500₪
תחזוקת מערכת בית חכם מחיר מ-1,000₪