החלפת שקעים

מחפשים שירות החלפת שקעים? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

אנחנו רוצים לחשוב שבחיים הכל תמיד יעבוד לנו, אך פעמים רבות אנחנו נתקלים במצבים שבהם לא כל מה שאנחנו רוצים שיעבוד אכן עובד. אנחנו מוצאים את עצמנו נתקלים בתקלות שקשורות הרהיטים שלנו, בצבע של הקירות שלנו ואפילו בגוף שלנו בעצמו. גם מוצרי חשמל  ודברים הקשורים במערכת החשמל הביתית או המשרדית שלנו עומדים בפני שחיקה והתבלות, ולכן יש לנסות לתקן אותם או להחליף אותם כליל. החלפת שקעים היא עניין בלתי נמנע כאשר מדברים על שקעים תקולים או פגומים, ולכן רק חשמלאי טוב ומקצועי יוכל לבצע את הפעולה הזו. זקוקים לחשמלאי? הגעתם בול למקום הנכון! הרימו אלינו טלפון ונוכל לסייע לכם בצורה מהירה וטובה.

 

☑️ החלפת שקעים מהירה ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהחלפת שקעים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

שקעים תקולים – סכנת חיים

כל מה שקשור בעולם החשמל מוגדר מראש בתור מסוכן, ולמה? מהסיבה הפשוטה שהוא עולם שמערב זרמים חשמליים שלפעמים, כמו בכל דבר בחיים, מביאים עמם תקלות. מילא אם היה מדובר כאן על תקלות שאינן מסכנות, אבל תקלות שקשורות בעולם החשמל בדרך כלל חושפות אותנו, בני האדם, לסכנות חיים ממשיות.

מהסיבה הזו בדיוק, ובהנחה ונמצא בשקע התקול לא ניתן לטפל ולא ניתן לתקן אותו, החלפת שקעים היא המעשה הנכון, האחראי והבטיחותי ביותר לבצע.

שקעים תקולים – סכנת חיים

 

למה החלפה ולא תיקון?

תקלות בשקעים יכולות להיות בדרגות חומרה שונות. קיימות תקלות שניתן לפתור, תקלות שבדרך כלל נובעות מחוט חשמל רופף שניתן להחליף וכו', ואילו קיימות גם תקלות שבלתי אפשרי לפתור כמו שקע בלוי. החלפת שקעים באה במטרה להנמיך סיכונים עד כמה שאפשר, ולאפשר לכם להנות משקעים חדשים, שמישים ובטיחותיים.

 

איך מבצעים את ההחלפה?

חשמלאי מוסמך הוא האדם שיכול לבצע עבורכם החלפה. עם הניסיון שהוא צבר לאורך השנים, הידע שקיים אצלו והכלים המתקדמים שבהם הוא מחזיק – הוא יכול לבצע עבורכם החלפה בצורה מקצועית וטובה. אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו עוד היום ונוכל לספק לכם שירות חשמלאי של החלפת שקעים מהשורה הראשונה.

איך מבצעים את ההחלפה?

 

עומס על השקעים? צפו לבעיות בהמשך

שקעי חשמל לא נועדו ליופי, ויש בהם שימוש יום יומי, שלא לומר קבוע או תמידי. שקעי חשמל משמשים אותנו כמעט לכל מכשיר שבו אנחנו רוצים לבצע שימוש – החל מציוד מטבח כמו תנורים, מקררים, מכונות כביסה, מייבשים ועוד, ועד ציוד משרדי כמו מדפסת, פקס, מסך מחשב, המחשב עצמו, רמקולים, טעינת המכשיר הסלולרי שלנו ועוד.

ברגע שכל כך הרבה מכשירי חשמל היום זקוקים לשקע חשמל על מנת לפעול, נוצר לחץ על השקעים שצריכים להזרים חשמל באופן תדיר לכל המוצרים האלו. החלפת שקעים במקרים רבים נובעת מתוך העומס הזה, שפשוט מאוד גורם לקריסה של השקע.

עומס על השקעים? צפו לבעיות בהמשך

 

מפצל יש לכם? תשכחו ממנו

אחת הסיבות הנפוצות שבגללן יש צורך בהחלפת שקעים היא הסיבה הבאה – המפצל. המפצל אולי נראה תמים, והוא מאפשר לנו להנות מכמה וכמה מכשירי חשמל שמחוברים במקביל ומקבלים זרמים חשמליים שמפעילים אותם, אולם מאחורי הקלעים מתרחשת, לא פחות ולא יותר, סערה חשמלית. המפצל מפעיל לחץ על השקע וגורם לו לעבוד פי כמה קשה יותר, שכן במקום לספק זרם חשמלי למכשיר אחד, הוא מוצע את עצמו מתמודד עם אספקת חשמל ל-4, 5 או אפילו יותר מכשירים חשמליים נוספים.

במידה ומדובר על שימושים קצרים יחסית במפצל כמובן שאין כל בעיה, אבל שימוש תמידי במפצלים עלול בהחלט לגרום לעומס רב ובהמשך אף להקריס את השקע כולו.

מפצל יש לכם? תשכחו ממנו

 

החלפת שקעים – בבית, במשרד או בכל מקום אחר

החלפת שקעים היא פעולה שנכונה לכל סוג של מבנה שקיימת בו זרימה חשמלית. ברגע שהשקעים מפסיקים לעבוד, למעשה כמעט כל פעולה שלכם מושבתת.

אם אנחנו מדברים על המרחב הביתי, תוכלו לשים לב ששימוש במכשירים כמו טלוויזיה או מקרר הופכים בלתי אפשריים, אם אנחנו מדברים על המרחב המשרדי הרי שלא תוכלו להשתמש במחשבים, במדפסות או בפקס שלכם, ואם אנחנו מדברים על בית קפה, למשל, הרי שמכונת הקפה לא תוכל למזוג כוסות קפה חמות ולא יוכלו להילקח הזמנות בקופה הדיגיטלית.

במקום להגיע למצבים כאלו, תדאגו מראש להחלפה שתוביל אתכם לתוצאות טובות ותאפשר לכם להשתמש בכל מכשיר חשמלי שלו אתם זקוקים, בכל עת וללא תקלות.

החלפת שקעים – בבית, במשרד או בכל מקום אחר

 

החלפה שקעים גם לשם התחדשות

החלפה שנובעת לשם התחדשות גם היא פעולה שמתקיימת במבנים רבים. בית שעובר שיפוץ, משרד שנכנס לשיפוצים או בית קפה שמתחדש יכולים בהחלט לבצע החלפה שתשמש אותם במבנה החדש והמשופץ.

 

האם יש פעולות שניתן לבצע טרם החלפת שקעים?

בהחלט כן. החלפה היא הפעולה האחרונה בסדר הפעולות, שכן בהחלט קיימים שקעים שניתן להציל ולטפל בהם. אם אתם חושדים שיש בעיה כלשהי בשקע מסוים, בשלב הראשון רצוי לפתוח את לוח החשמל ולוודא שכל השאלטרים בו מורמים. במידה ולא, הבעיה יכולה להיות קשורה לכך.

במידה והכל נראה על פניו תקין, זה הזמן להזמין חשמלאי מקצועי שידע להצביע על התקלה שמתרחשת בשקע, לטפל בה במידת האפשר, ובמידה ולא לבצע החלפה זריזה ואמינה.

האם יש פעולות שניתן לבצע טרם החלפת שקעים?

 

מה העלות של החלפת שקעים?

המחיר של החלפת שקעים הוא מחיר שמשתנה בהתאם לסוג התקלה, סוג השקע וכמות השקעים שאותם יש להחליף. באופן כללי מדובר כאן על טווח שנע בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח, והוא בהחלט עשוי לעלות או לרדת מעבר לטווח הנקוב בהתאם לסוג העבודה.

מה העלות של החלפת שקעים?

 

צלצלו אלינו, אנחנו מחכים לכם!

אז עם כל הדברים החדשים שלמדנו על החלפת שקעים, עכשיו זה הזמן שלנו להפשיל שרוולים ולגשת לעבודה. התקשרו אלינו וספרו לנו על המקום שבו אתם זקוקים להחלפת שקעים, ואנחנו כבר נדאג לכם לשירות סופר מקצועי ומהיר.

 

מחירון החלפת שקעים כללי

החלפת שקעים מחיר מ-250₪
התקנת שקעים מחיר מ-400₪
תיקון שקעים מחיר מ-200₪