החלפת שנאים

מחפשים שירות החלפת שנאים? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

אחד ממכשירי החשמל שלכם הפסיק לתפקד? גרוע מזה, החשמל בבית כולו הפסיק לתפקד? ייתכן ואתם זקוקים להחלפת שנאים. גם כאשר השנאי של המכשיר החשמלי שלכם התקלקל, נקרע או נשרף, לא כדאי למהר ולזרוק אותו לפח. פנייה לחשמלאי מקצועי ואמין (וכמובן מוסמך) עשויה להחליף את עלות הקנייה של המכשיר החשמלי ולהמיר אותו בעלות החלפה של שנאים בלבד. וכך כמובן לחסוך לכם המון כסף.

 

☑️ החלפת שנאים מהירה ויסודית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהחלפת שנאים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

איך נדע שאנחנו זקוקים להחלפת שנאים?

רובנו אנשים רגילים ולא מבינים בחשמל באופן מיוחד. לפעמים המילה שנאים ובוודאי החלפה של שנאים עשויה אפילו להפחיד אותנו. אם כן, איך נדע שאנחנו זקוקים להחלפה? 

הסימן הראשון הוא כמובן במקרה שהמכשיר הפסיק לעבוד. מובן שאם נפנה לשרלטן אנחנו עלולים למצוא את עצמינו קונים ממנו מכשיר חשמלי חדש על אף שכל הנדרש הוא החלפה של השנאים במקרה הגרוע ותיקון שנאים במקרה הפחות גרוע… חשמלאי אמין, מוסמך ומקצועי יידע פשוט לומר לנו מה הבעיה והאם משתלם לנו לבצע החלפה של השנאים או לחילופין עדיך כבר לבצע החלפה של המכשיר כולו.

ועוד מקרה שבו נזדקק להחלפת שנאים

כידוע, ההגנה הכי טובה היא ההתקפה. חשוב לדעת שפעמים רבות בעיקר במערכות חשמל גדולות יותר ממכשיר חשמלי, כמו למשל במערכת החשמל הביתית, ניתן ומומלץ לזהות מראש את השחיקה הטבעית של השנאים ולבצע החלפה שלהם לפני שהם מתקלקלים. כן, כן, גם לשנאים יש תוחלת חיים. 

בשל כך ומכיוון שקלקול בשנאי הביתי עלול להיות דבר לא נעים בכלל שעשוי להיגמר בשריפה או פיצוץ, מומלץ להזמין מפעם לפעם חשמלאי מוסמך לביקורת ובקרה מונעת. במקרה הצורך החשמלאי ימליץ לכם על החלפה. 

שוב, זכרו! חשמלאי אמין מגדיל את הסיכויים שלכם לבצע החלפה של שנאים רק במקרה שאתם באמת זקוקים לזה.

 

 האם ניתן לבצע החלפת שנאים באופן עצמאי?

בוודאי יש ביננו כאלו שמבינים בחשמל דבר אחד או שניים וכמובן גם מסוגלים לבצע החלפה באופן עצמאי. אז לפני שאתם בוחרים בחלופה העצמאית וגם אם עדיין לא השתכנעת שמחליפים שנאים רק על ידי חשמלאי מוסמך, אמין ומקצועי עשויה לחסוך לכם כסף רב, עדיין יש לכם סיבה ממש טובה לכך שאת ההחלפה יבצע עבורכם חשמלאי מהסוג הזה. החלפה זו אינה משחק! שנאים שהוחלפו בצורה שאינה בטיחותית עשויים בעתיד לגרום לכם נזק רב ואפילו חס וחלילה לגרום לפגיעות בנפש. זכרו! בחשמל לא משחקים!

 

מה בכל זאת חשוב שנדע על החלפת שנאים?

גם אחרי שהבנו שאת ההחלפה יבצע עבורנו איש מקצוע, בשבר משמעותי כמו החלפה של שנאים חשוב שנבין ברמה שתאפשר לנו לכל הפחות לפקח על איכות העבודה. אז הנה כמה דברים שממש חשוב שנדע.

 

איכות 

גם אם בשבילנו השנאי הוא קופסה שחורה שאנחנו ממש לא יודעים מה נעשה בתוכה, עדיין קיימים סוגים שונים של שנאים באיכויות שונות ומטבע הדברים גם בעלויות שונות. חשוב שנוודא שהחלפת השנאים מתבצעת עם שנאים איכותיים. שנאים איכותיים משפיעים הן על איכות וויסות הזרם והן על בטיחות נחשמל.

 

התאמה

'החלפת שנאים' היא אמנם מילה אחת (ובעצם שתיים) אבל זה לא אומר שאין לה משמעויות רבות. ישנם סוגים שונים של שנאים שאמורים להתאים למוצרים שונים ולוויסות מותאם של זרם החשמל. ברור למשל, ששנאי שממיר את מתח החשמל הארצי למתח המותאם לרחוב, לא יתאים לשמש כשנאי ביתי. אפילו מוצרים שמוזמנים במדינות שונות עשויים להגיע עם שנאים שאינם מתאימים לוויסות הזרם בישראל. אגב, גם במקרים כאלו ניתן להשתמש בשירות החלפה של שנאים.

בכל מקרה, וודאו שהחלפת השנאים מתבצעת כך שהשנאים יתאימו למערכת שלגביה את נזקקים להחלפה.

 

בטיחות

אולי לפעמים זה נראה שההחלפה היא פעולה סבוכה משהו, אך לא מסוכנת. במציאות למרבה הצער, החלפה של שנאים שנעשתה בצורה מרושלת עלולה לגרום לאסון של ממש. כך למשל, כשל בבידוד שנגרם מהתקנה רשלנית עשוי להסתיים בפיצוץ או שריפה גם דליפת שמן מהשנאים עלולה לגרום לתוצאה זהה…

בקיצור, אנחנו לא כאן בשביל להפחיד אתכם, אנחנו כן כאן בשביל להזהיר אתכם. וודאו שאת החלפת השנאים מבצע עבורכם איש מקצוע מהמעלה הראשונה ושהוא מבצע אותה היטב. זו הבטיחות שלכם.

 

לסיכום – כל מה שצריך לדעת על החלפת שנאים

כאמור, לא כולנו מבינים בחשמל אבל גם אם אין לנו סבלנות להתעמק בכל המידע על החלפה של שנאים זו לא סיבה שעל החיים שלנו להיות בטוחים פחות או טובים פחות. אז הנה כל מה שצריך לדעת בכמה סיסמאות פשוטות.

 

התקלקל שנאי במכשיר חשמלי

לא זורקים. ניתן לבצע החלפה של שנאים.

 

מקדימים תרופה למכה 

מפעם לפעם מזמינים בדיקה כללית לשנאים.

 

שניים במחיר אחד

החלפת שנאים על ידי חשמלאי מוסמך, אמין ומקצועי היא גם זול יותר וגם בטיחותית יותר.

 

ארוכה שהיא קצרה

לפעמים עלות גבוהה יותר תאפשר שנאים איכותיים ועבודה מקצועית ותעלה הרבה פחות בהמשך.

 

מחירון החלפת שנאים כללי

החלפת שנאים מחיר מ-320₪
תיקון שנאים מחיר מ-420₪
התקנת שנאים מחיר מ-330₪