בית חכם

מחפשים שירותי בית חכם? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

אם אתם אנשים רגילים, בוודאי חלמתם לא פעם על בית חכם. על מזגנים שנדלקים בדיוק כשאתם נכנסים, אורות שכבים כשאתם יוצאים מהחדר, אולי אפילו דוד שרותח בדיוק בשעה שבה אתם רגילים להתקלח והכי חשוב תריסים שנפחים אוטומטית בזריחה עם כוס קפה רותחת שהוכנה עבורכם באופן אוטומטי כמובן, להשלמת החוויה. בית חכם הוא החלום של כולנו… אז יאללה, בואו נלמד כמה דברים על בית חכם ועל הסיבה צריך להתקין אותו דווקא חשמלאי מוסמך, אמין ומקצועי.

 

התקנת מערכת בית חכם באופן מהיר ומקצועי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים במערכות בתים חכמים.

☑️ שירות עד בית הלקוח.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

מהי מערכת בית חכם?

מערכת בית חכם היא לאמיתו של דבר מערכת ששולטת על כל רשת החשמל הביתי, מה שמאפשר לנו המשתמשים לשלוט בסופו של דבר, על כל פריט חשמלי המחובר לרשת החשמל הביתית, להפעיל אותו מתי שנרצה, איך שנרצה ובאיזו שעה שנרצה. 

את מערכת הבית החכם, ניתן להפעיל בשעה קבועה על ידי מפסק מקומי או פשוט להפעיל בהתאם לצורך בעזרת הסמארטפון, המחשב או הטאבלט. הכל בהתאם למבוקש. אמרנו חלום, לא?

איך עובדת מערכת בית חכם?

מערכת בית חכם לרוב מכילה מחשב מרכזי שתפקידו לתכנן ולסנכרן את כל האינפורמציה הדרושה להפעלת הבית החכם. בקרים שונים שמופעלים על ידי המחשב יפעילו את הבית בהתאם לרצוננו. 

כל בקר יהיה אחראי על פריט חשמלי אחר. קיימים בקרים שמפעילים ומכבים את המערכות וקיימים כאלו שמשנים את הפעילות של מכשירים השונים בהתאם לצורך. למשל, שינוי של הטמפרטורה במזגן או התנור וליותר מפונקים שביננו אפילו עמעום של האורות בהתאם למבוקש. 

 

כמה סיבות שבגללם לכל אחד מגיע בית חכם.

  1. לחיות את החלום – לואי הארבע-עשרה יכול היה, רק לחלום על בית חכם. לנו יש פשוט את הזדמנות לחיות בבית חכם. למה שנפספס אותה?!
  2. יעילות – בית חכם מפשט את התפעול של הבית בצורה שרק אדם שהתנסה בבית חכם יוכל לשער. כך למשל אם עד היום השתמשתם באינסוף שלטים על מנת להפעיל את המזגן, הטלוויזיה הDVD וכדומה, בבית חכם תוכלו לשלוט בהכל בעזרת שלט אחד או פשוט עם הסמארטפון הפרטי שלכם. תנסו לא תתחרטו.
  3. ביטחון – בבית חכם נוכל לשלוט על אמצעי המיגון שלנו. נוכל לשלוט ולכוון את מצלמות האבטחה ולהפעיל גם מרחוק את מערכת האזעקה. אז כן, זה גם בטוח יותר לחיות בבית חכם. שניים במחיר אחד?!
  4. איכות הסביבה – נכון, במשך שנים הרגילו אותנו לחשוב שפינוקים טכנולוגיים כדוגמת בית חכם, מזהמים את הסביבה ופוגעים בה. בית חכם דווקא תורם לאיכות הסביבה על ידי כך שהוא מפחית צריכת חשמל בזבזנית ומיותרת.  
  5. חיסכון – באופן דומה, אנחנו רגילים לחשוב שפינוקים חלומיים מהסוג של בית חכם עולים כסף, ובדרך כלל הרבה כסף. בית חכם כאמור, מפחית את הצריכה והבזבוז שכרוכים בשימוש בחשמל וכך לא רק שהוא שומר על איכות הסביבה הוא גם חוסך לנו המון כסף. בקיצור, נראה אולי יקר לטווח קצר, אבל זול ומשתלם לטווח ארוך.
  6. נכסים – נכון כשאנחנו מפנקים את עצמינו במערכת בית חכם אנחנו ממש מתכוונים להישאר לגור בבית החכם הזה כל ימינו, אבל מי יודע מה ילד יום? בית חכם מבטיח עלייה משמעותית מאוד בערך הנכס. תמיד טוב.

ועוד סיבה אחת שקורצת רק לחלק מהאנשים

אם אתם שומרי שבת, יש לכם עוד סיבה ממש טובה לרצות בית חכם. בית חכם מבטיח לכם עלייה נוספת באיכות החיים. תחשבו שכל הבית שלכם מחובר אוטומטית לשעון שבת אחד גדול שניתן לכוון אותו בקלות, באופן קבוע או גמיש. קיימות גם מערכות שיאפשרו סנכרון אוטומטי עם זמני כניסת ויציאת השבת. חכם, כבר אמרנו?! 

התקנה של מערכת בית חכם

אז אחרי שהשתכנענו לפרגן לעצמינו את כל הטוב הזה שנקרא בית חכם, חשוב שנדע כמה דברים על איך ומתי מתקינים את מערכת הבית החכם. 

יש סוגים שונים של מערכות בית חכם. המערכות המומלצות ביותר הם אלו שפועלות על גבי קווי תקשורת נפרדים, אותן ניתן להתקין רק בזמן הבניה של הבית. 

כמובן גם הבית שלכם כבר עומד על תילו, ניתן להפוך אותו לבית חכם בעזרת מערכת שעובדת על גבי קווי החשמל הביתיים, על גבי רשת אלחוטית או בעזרת גלי רדיו. במקרה כזה המתקין יקבל את תוכניות החשמל הביתיות שלכם ויבדוק איזו מערכת הכי מתאימה לבית החכם שלכם. זו כמובן סיבה טובה שעל המתקין שלכם להיות חשמלאי מוסמך שמתחה בהתקנת מערכות בית חכם. 

בית חכם – חלום בהתאמה אישית

כמו שבוודאי כבר הבנתם, בית חכם מאפשר חיים שבעבר היו קיימים רק באגדות. עם זאת בית חכם מושלם הוא דווקא כזה שמותאם בדיוק לאגדה שלך. בית חכם מושלם הוא כזה שמותאם לאופי האישי של המשתמש ולצרכים הספציפיים של כל לקוח. אם אנחנו כבר מתפנקים, כדאי לעשות את זה מושלם. 

חשוב לדעת שמגוון האפשרויות הניתנות להתקנה במערכת בית חכם, הוא כמעט אינסופי. ייעוץ עם איש המקצוע שנבחר להתקין את הבית החכם בביתך, הכרחי על מנת להעניק לך את חווית המשתמש המושלמת ואת התמורה ההולמת ביותר לכספך.

  

תחזוקה של מערכת בית חכם

כמו בכל מוצר ובפרט במוצר חשמלי, גם במערכת בית חכם עלולות לצוץ תקלות. אי אפשר כמובן למנוע כל תקלה, אבל בהחלט רצוי לשמור על ניקיון כללי של המערכת ולא להזניח תקלות קטנות שכמו בכל תחום אם הם לא יטופלו הם עשויות להתפתח בהדרגה לתקלה גדולה. 

בכל מקרה, כאשר מתקינים מערכת בית חכם רצוי לקחת בחשבון גם את עלות התחזוקה, שעתידה לכלול גם עלות של רכיבים להחלפה. על מנת למנוע  עוגמת נפש בעתיד חשוב לדאוג שהחברה שמספקת את מערכת הבית החכם תהיה כזו שלא תיעלם כשתזדקקו לחלפים או לכל שירות אחר. חשמלאי מוסמך, אמין ומקצועי ידע לדאוג לכם למערכת אמינה וכזו שנוטה להתקלקל פחות. 

תיקון של מערכת בית חכם

כאמור, מערכת בית חכם עשויה להזדקק לתיקון וחוץ מעלויות החלפים חשוב גם לדאוג לכך שעלויות הטיפול והתיקון במידה והתרחשה תקלה, יהיו הוגנות. זו סיבה נוספת שאתם זקוקים לאיש מקצוע אמין שיידע תמיד לתקן כל תקלה קטנה או גדולה במחיר הוגן.

מחירון מערכת בית חכם כללי

התקנת מערכת בית חכם מחיר מ-5,000₪
תיקון מערכת בית חכם מחיר מ-1,500₪
תחזוקת מערכת בית חכם מחיר מ-1,000₪