תקשורת

תקשורת
תקשורת

במאה ה-21 אפשר להגיד בפה מלא שהתקשורת היא אחד מהדברים הכי חשובים שיש לנו בחיים. עולם התקשורת, שהסתכם בעבר באמירת שלום חביבה ברחוב או נפנוף לשלום מרחוק, מציע לנו היום המון אפשרויות לתקשר אחד עם השני, להיות מחוברים למה שקורה בארץ ובעולם ולהיות מסוגלים למצוא כל פרט מידע שמעניין אותנו. היות ועולם התקשורת עוטף אותנו גם בצורה אלחוטית אך גם בצורה חוטית, כל מה שקשור בו מתחיל ונגמר בחשמלאי טוב שיוכל לחבר אתכם לכל אמצעי מדיה שיוכל להוות נקודת החיבור ביניכם לבין העולם הגדול. אם אתם רוצים להיות חלק ממה שקורה בעולם היום, צלצלו אלינו ואנחנו כבר נדאג לטפל בכל מה שקשור בפתיחת נקודות תקשורת עבורכם.

 

התקנה והוספת נקודות תקשורת באופן מהיר ומקצועי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בנקודות תקשורת.

☑️ שירות עד בית הלקוח.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-997-3379 ☎️

 

תקשורת – מילה גדולה עם המון משמעויות

כשאנחנו חושבים על המילה "תקשורת" במובן הפשטני שלה, אנחנו בדרך כלל חושבים על מגמה שיכלנו להרחיב בתיכון או על השיח שמתקיים בינינו לבין מישהו אחר. אולם כשיורדים קצת יותר לעומק של המילה הזאת, מגלים עולם שלם של אפשרויות שעומדות בפנינו היום.

בעבר התקשורת היתה יכולה להתקיים בין שני אנשים או יותר שמתקיים ביניהם מפגש פנים אל פנים. לעומת זאת, היום בסיס התקשורת שלנו לא תלוי בכל מפגש מסוג כזה או אחר, אלא הוא יכול להתקיים באמצעות שימוש במגוון אפליקציות שמאפשרות חיבור בין שני אנשים או יותר, שיחת טלפון ועוד. אז איך כל אלו יכולים להתקיים?

 

דרכי התקשורת מתחילת המאה ה-20 ועד היום

ילדים בתחילת המאה ה-20 היו מחברים שני גביעים מחוררים בתחתית עם חוט שעובר ביניהם. העניין הזה סיפק להם גם שעות של יצירה וגם שעות של ניסיון להגיע לתקשורת בין שני בתים שנמצאים במרחק קצר זה מזה. צורת התקשורת הזו היתה למעשה סנונית למכשיר שנמצא היום בכל בית – הטלפון הקווי.

הטלפון הקווי עומד עד היום בתור צורת תקשורת מפותחת, ועם הזמן נוספו לו אפשרויות נוספות. בתחילת דרכה רשת האינטרנט, למשל, הסתמכה על נקודת התקשורת של הטלפון, ולא יכל היה להתבצע שימוש גם בטלפון וגם באינטרנט במקביל.

היום, לעומת זאת, הודות להתפתחות טכנולוגית מתקדמת של התקנת נקודות תקשורת עליה נרחיב בהמשך, ניתן לקיים גם את פעולת התקשורת באמצעות הטלפון הקווי וגם את פעולת התקשורת באמצעות האינטרנט במקביל.

 

ומה לגבי הטלוויזיה?

גם הטלוויזיה היא אמצעי תקשורת שתופס נפח גדול מיכולות התקשורת שלנו. אמנם מדובר כאן על תקשורת חד צדדית, בה רק אנחנו מקבלים את המידע ולא מוסרים אותו, אולם מדובר על אמצעי מדיה שנמצא בכל בית, ומשמש ככלי הן לקבלת מידע חיוני והן לשעשוע ובידור.

הטלוויזיה גם היא התפתחות טכנולוגית בתחום התקשורת. תחילה תכניות "טלוויזיה" שודרו באמצעות הרדיו, שהוא אמצעי לתקשורת אל קווית. עם ההתפתחויות, הטלוויזיה, שהיא כלי תקשורת חוטי, יכלה היתה לשדר בעצמה את התכנים.

 

תקשורת בין בארץ ובין העולם כולו

התקשורת היא חיונית במובנים שבין אדם לחברו ובין אדם לעצמו, כאשר תחילה כל התחום הזה נגע רק לאנשים שנמצאים בקרבתם אחד של השני. בתחילת דרכו של הטלפון, לדוגמה, הוא יכל היה לשמש לשיחות פנים ארציות על פי איזורי החיוג השונים. עם הזמן, יכל הטלפון לספק שירות תקשורת גם מפנים הארץ אל מחוצה לה.

היום כל אלו נראים לנו רחוקים וישנים, שכן באמצעות אמצעי תקשורת שונים יש לנו גישה לכל מידע ולכל אדם, בין אם הוא נמצא בארץ ובין אם הוא נמצא בחוץ לארץ.

 

אוקיי, אז איך כל הקסם הזה קורה?

כל אלו נראים לנו היום מובנים מאליהם, אך כל זה לא היה קורה לולא התפתחויות טכנולוגיות לא פחות ממופלאות, וכמובן לולא חשמלאים בעלי ידע, כלים וניסיון שיכולים לחבר אותנו לכל סוג תקשורת שנרצה.

התקנת נקודות תקשורת, פריסת קווי תקשורת ושירותים חשמלאים נוספים יכולים לחבר אתכם אל העולם, אז בואו נראה איך בדיוק זה קורה.

 

התקנת נקודות תקשורת

בכל בית היום קיימות נקודות תקשורת. נקודות התקשורת יכולות לספק לנו חיבור לכבלים בתחום הטלוויזיה, חיבור לטלפון הקווי שרבים מאיתנו עוד עושים בו שימוש וכן חיבור לרשת האינטרנט שקיימת היום כמעט בכל בית בישראל בפרט ובעולם בכלל.

התקנת נקודות תקשורת יכולה להתבצע בידי חשמלאי מוסמך, שיוכל לפתוח פתח בקיר ולאפשר זרימה חשמלית אל כבלי התקשורת המתחברים אליו.

 

פריסת קווי תקשורת

פריסת קווי תקשורת היא האמצעי שבזכותו ניתן לקיים תקשורת באיזור מסויים או במבנה מסויים. פריסת קווי תקשורת מאפשרת חיבור לרשת המתקיימת באותו המבנה או האיזור, והיא גם יכולה לבוא לידי ביטוי על ידי חיבור כבל תקשורת תת ימי שיכול ליצור אפשרויות תקשורת בין יבשתיות.

פריסת קווי תקשורת, בדומה להתקנת נקודות תקשורת, יכולה גם היא להתבצע אך ורק בידי חשמלאי מקצועי שיודע בדיוק כיצד להתעסק עם הכבלים.

 

מה המחירים של כל אלו?

התקנת נקודות תקשורת תנוע בדרך כלל בין מחירים של 150 ש"ח ועד 600 ש"ח. כמובן שהמחירים יכולים להיות גבוהים יותר בהתאם לכמות הנקודות שיותקנו, בהתאם לסוג המבנה, סוג נקודת התקשורת ושיקולים נוספים של החשמלאי.

טווחים גבוהים יותר של מחירי התקנת נקודות תקשורת יגיעו לבין 900 ש"ח ל-1,200 ש"ח ויותר.

 

עדיין לא חלק מהמהפכה? זה הזמן שלכם להצטרף אליה

רבים מהאנשים המבוגרים נוהגים לומר משפטים כמו "תעזבו אותי מהשטויות האלה", ומתנערים מהרעיון של להתחבר לסוגי תקשורת כאלו ואחרים. בדרך כלל אנשים מבוגרים מסתפקים בערימות הספרים הגדולות שיש אצלם, חוברות התשחצים שמספקות להם שעשוע לשעות הפנאי ונהנים מביקור פרונטאלי של הילדים והנכדים שלהם.

לעומת זאת, חיבור לאמצעי תקשורת כמו טלפון קווי, טלוויזיה ואפילו אינטרנט יכולים להפוך את החיים שלהם להרבה יותר עשירים ומהנים. לכן, אם אבא או אמא שלכם מתעקשים – כדאי שתחברו בינינו לבינם. אנחנו כבר נדע להסביר להם כמה זה קל, ועד כמה זה יכול לשפר את החיים שלהם.

 

לא חייבים להתקין בבית את כל נקודות התקשורת

אם הם עדיין אומרים לכם משפטים כמו "כל האינטרנט שמינטרנט הזה לא בשבילי", תסבירו להם שאין כל צורך להתקין את כל אמצעי התקשורת בבית שלהם, ואין כל צורך לפתוח עשרות נקודות תקשורת.

אפשר להסתפק בקו טלפון שיאפשר להם לשוחח אתכם ועם הנכדים, אפשר להסתפק בנקודת תקשורת שתוכל לחבר להם טלוויזיה שתנעים את זמנם, ואפשר גם לבחור רק בנקודת אינטרנט שתאפשר להם שיחות וידאו עם כולם.

 

את מי משמשות נקודות תקשורת?

נקודות תקשורת משמשות היום גם בתים פרטיים אך לא רק. בתי קפה שהבינו שהם מארחים עשרות אנשים ביום שזקוקים לשימוש ברשת אינטרנט למגוון שימושים, משרדים שהעבודה בהם מסתמכת כולה על חיבור לאינטרנט ושימוש בטלפונים, פיצוציות שמעוניינות לשדר שידורי טלוויזיה לעוברים והשבים בהן ועוד.

 

לא מחכים – מתחברים עוד היום לנקודות תקשורת!

אז קדימה, במקום להמשיך ולהתלבט, אנחנו מזמינים אתכם לצלצל אלינו ולדאוג לעצמכם לנקודות תקשורת בהקדם האפשרי. אנחנו מבטיחים להעניק לכם שירות חשמלאי מהטובים ביותר בשוק, ולחבר אתכם לכל מה שקורה בעולם. נשתמע בקרוב!

 

מחירון חשמלאי תקשורת כללי

התקנת נקודות תקשורת מחיר מ-420₪
פריסת קווי תקשורת מחיר מ-250₪
תיקון ארון חשמל מחיר מ-330₪

 

לחשמלאי תקשורת מוסמך ואמין התקשרו 077-997-3379

פריסת קווי תקשורת

יש לנו שאלה אליכם, ונשמח שתענו לנו עליה בכנות: אי פעם חשבתם איך אתם יכולים לגלוש באינטרנט באמצעות המחשב שלכם? אי פעם חשבתם איך זה

קרא עוד »

התקנת נקודות תקשורת

אם לפני 100 שנים מישהו היה אומר שבשנת 2020 נהיה מוקפים בכל כך הרבה אפשרויות לתקשורת מכל כך הרבה סוגים, כנראה שאנשים היו צוחקים עליו

קרא עוד »