מוצרי חשמל

מחפשים חשמלאי? ריכזנו עבורכם את החשמלאים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו חשמלאי עכשיו:

בין אם אתם נמצאים עכשיו בבית, בין אם אתם נמצאים עכשיו במשרד, בין אם אתם נמצאים עכשיו במסעדה, בין אם אתם נמצאים עכשיו באוניברסיטה או בכל מבנה אחר – אם תסתכלו ימינה ושמאלה תגלו שאתם מוקפים במוצרי חשמל.

כן, מוצרים אלה הם אחד הדברים הנפוצים ביותר בכל חלל, ואם נחשוב על זה לרגע – החיים שלנו כמעט ולא יכולים להתקיים בלעדיהם. המקרר שומר לנו על האוכל, הטלוויזיה מספקת לנו בידור, מכונת הכביסה מאפשרת לנו לדאוג לבגדים נקיים וריחניים, המזגן דואג לחמם או לקרר אותנו, לפי הצורך, התנור מאפשר לנו לאפות ואפילו הגז כבר נהיה חשמלי. על מנת שנוכל להנות ממוצרי חשמל מחוברים היטב, תקינים ועובדים כהלכה, צלצלו אלינו ונדאג לכם לשירות חשמלאי מושלם – משלב ההתקנה, דרך שלב התיקון וההחלפה, במידת הצורך.

 

☑️ שירות כולל למוצרי חשמל אמינים ומקצועיים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהתקנת מוצרי חשמל.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

הידיים והרגליים של כל אחד ואחת מאיתנו

אם תחשבו על זה לעומק, עד לפני כמה עשרות שנים בלבד, האדם צריך היה להתנהל ללא חשמל. כן, אנחנו מדברים על תקופות מאוד לא רחוקות של תחילת המאה ה-20, בהן במקום מנורות חשמליות אנשים היו נעזרים בעששיות נפט על מנת להפיק אור, בפתיליות על מנת לחמם אוכל ובאח עם עצים על מנת להתחמם בימי החורף הקרים.

לעומת זאת, היום מוצרי חשמל שונים מהווים פתרון יעיל לכולנו, ומעבר למוצרי חשמל בסיסיים שקיימים כמעט בכל בית, היום אנחנו יכולים להנות גם ממוצרים אלחוטיים שזקוקים אך ורק לטעינה.

 

הידיים והרגליים של כל אחד ואחת מאיתנו

 

כיף גדול מצד אחד, סיכון גדול מצד שני

אין ספק שמוצרי חשמל מביאים איתם עולם שלם של טוב, אבל לצד כל הטוב הזה קיימים גם לא מעט סיכונים. עומס על לוח החשמל עלול להביא לדליקות ושריפות, שקעים חשופים עלולים להוות סכנת חיים ממשית והזרם החשמלי עלול לדלוף ברגע וליצור בלאגן גדול. כמובן שקיימים היום פתרונות, כמו ממסר פחת, שיכולים להגן עלינו בעת צרה ולהפיל את החשמל, אבל כן תוכלו לנקוט גם בעצמכם במשנה זהירות על מנת להימנע מסיטואציות חשמליות מסוכנות. אז איך בא לידי ביטוי משנה הזהירות הזה?

 

 

כיף גדול מצד אחד, סיכון גדול מצד שני

 

אל תתקינו שום דבר לבד – התקנה עושים רק עם חשמלאי מוסמך

הרבה פעמים אנחנו מקבלים הביתה מכשירים שונים שמצורפת אליהם אזהרה באותיות גדולות ובולטות: אין להתקין את המוצר ללא חשמלאי. אז תנו לנו לספר לכם סוד: להבדיל מהרבה אזהרות שמצורפות לכל מיני דברים על מנת להוות מעין כיסוי עבור החברה, ליתר ביטחון, במקרה של מוצרי חשמל ממש לא מדובר על אזהרה סתמית, אלא על הוראה מפורשת.

התקנת מוצרי חשמל יכולה להתבצע רק על ידי חשמלאי מוסמך ומקצועי שיוכל להשתמש במגוון הכלים והאמצעים על מנת להתקין את המוצר בבטיחות מירבית, תוך שמירה על הבריאות שלכם ולהפחית את הסיכונים שבפניהם אתם עלולים לעמוד.

 

אל תתקינו שום דבר לבד – התקנה עושים רק עם חשמלאי מוסמך

 

מה ההבדל בין חשמלאי שמתקין לביני?

יכול להיות שאתם הנדי מנס מהשורה הראשונה, אבל עם כל הכבוד – יש דברים שאתם פשוט לא יודעים איך לעשות. כאשר מדובר על חיבורים חשמליים, החשמלאי ידע עם אילו חוטים להתעסק, איך להתמגן מפני מתח חשמלי ופשוט יבצע עבורכם התקנת מוצרי חשמל בצורה בטיחותית. עם כל הרצון הטוב שלכם לעשות את הכל בעצמכם, תעשו לעצמכם טובה – התקנת מוצרי חשמל משאירים לבעל מקצוע מוסמך.

 

מה ההבדל בין חשמלאי שמתקין לביני?

 

"נראה לי שהלכה לי מכונת הכביסה" – תיקון

הרבה פעמים אנחנו מגיעים אל מוצר חשמלי מסוים על מנת להשתמש בו, אך לצערנו מגלים שהוא פשוט מסרב לעבוד. לא משנה על כמה כפתורים לחצנו, אנחנו לא מצליחים להפעיל אותו. אחרי ביצוע של מספר פעולות בסיסיות כמו ניתוק מהחשמל וחיבור מחדש, אנחנו עדיין עומדים באותו המצב, אז מה אפשר לעשות?

תיקון מוצרי חשמל יכול לעשות את ההבדל בין תסכול וייאוש לבין חזרה לתפקוד מלא של המכשיר. לפעמים אנחנו נוהגים לחשוב שהמכשיר סיים את תפקידו, אולם מדובר על תיקון קטן שיכול לסדר את הכל. צלצול טלפון לחשמלאי שיוכל להגיע ולהציץ על הבעיה יכול לפתור לכם אותה, עם טיפול מקצועי ואמין שיפיח בחזרה את החיים של המכשיר החשמלי.

 

 

"ולפעמים החגיגה נגמרת" – החלפה

לא פעם אנחנו נתקלים במצב שבו מוצר חשמלי מסוים שלנו פשוט שובק חיים. להבדיל מתיקון מוצרי חשמל, מצב שבו ניתן להחזיר את המכשיר לקדמותו, החלפה שלהם היא מצב שבו כלו כל הקיצים ואין עוד אפשרות להחיות את המכשיר.

החלפה היא ההזדמנות שלכם להתחדש במוצרים חדישים עם טכנולוגיות חדשניות, אולם גם היא צריכה להיות מלווה בחשמלאי שיוכל לבצע אותה עבורכם. את המכשיר, כמובן, תוכלו לבחור באופן עצמאי, אולם ההחלפה עצמה בפועל צריכה בהחלט להתבצע על ידי מישהו שיודע בדיוק מה הוא עושה. אז תעשו לנו טובה, אל תסתבכו עם החלפה עצמאית שעלולה להעמיד אתכם בפני סיכונים ממשיים.

 

 

בחירת חשמלאי לביצוע העבודה – יותר גורלית ממה שחשבתם

בחירת חשמלאי לביצוע עבודות של התקנה, תיקון או החלפה אולי נראית כמו בחירה קלה ופשוטה, אך חשוב לדעת שמדובר על החלטה הרת גורל. בראש ובראשונה, חשמלאי שאינו מקצועי מספיק עלול לחבר לכם את המוצר בצורה קלוקלת שתגרום למוצר לא לעבוד.

במקרים הגרועים, חשמלאי שאינו מיומן ומקצועי מספיק עלול לבצע עבודה כושלת שעלולה ממש להרוס לכם את המוצר ולהשבית אותו מכל פעילות. במצב כזה מדובר גם על בזבוז כסף וזמן עבור החשמלאי עצמו, ועל אחת כמה וכמה הוצאה של אלפי שקלים עבור המוצר החשמלי שירדה לטימיון. רוצים להבטיח התקנה, החלפה או תיקון בצורה מעולה? צלצלו אלינו ונדאג לכם מא' ועד ת'. מחכים לכם!

 

בחירת חשמלאי לביצוע העבודה – יותר גורלית ממה שחשבתם

 

מחירון מוצרי חשמל כללי

התקנת מוצרי חשמל מחיר מ-200₪
תיקון מוצרי חשמל מחיר מ-250₪
החלפת מוצרי חשמל מחיר מ-200₪

 

שירותים בתחום מוצרי חשמל בפריסה ארצית:

תיקון מוצרי חשמל