תיקון חלונות חשמל לרכב

תיקון חלונות חשמל לרכב
תיקון חלונות חשמל לרכב

הימים שבהם היו מייצרים חלונות בהזזה מכנית ברכבים הסתיימו. כמעט כל רכב חדש המיוצר כיום מכיל חלונות שמבוססות על חשמל. אלה הם בעצם חלונות חשמליים אשר דורשים חשמל על מנת לתפקד כראוי. חלון חשמלי הוא מאוד נוח כי כל מה שצריך ללחוץ על כפתור שנמצא על הדלת של הרכב כדי לפתוח ולסגור אותו. אין צורך לעבור את הטרחה של סיבוב ידית החלון עם היד שלך. זו רק דוגמה אחת לאופן שבו הטכנולוגיה הפכה את החיים להרבה יותר נוחים לנהגים. עם זאת, יש חסרון אחד שיש בחלונות חשמליים. אם אי פעם תהיה בעיה חשמלית ברכב שלכם או שהמנוע החשמלי בתוך הדלת לא עובד, לא תוכלו לפתוח ולסגור את החלון שלכם עד שתגשו לחשמלאי רכב על מנת לבצע תיקון חלונות חשמל לרכב. בעיה זו לעולם לא תקרה עם מערכת חלונות מכנית מכיוון שהיא משתמשת בכוח אנושי ידני כדי לפתוח ולסגור אותה. 

 

☑️ תיקון חלונות חשמל לרכב ומקצועי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בתיקון חלונות חשמל לרכב.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-997-3379 ☎️

 

אומנם בעיה בחלונות אינה פוגמת ביכולת הנהיגה שלכם, אך לפעמים המחסור או אי היכולת לפתוח או לסגור את החלונות יכולה לגרום לתסכול ועצבים ולכן אנו רצינו לכתוב לכם 5 סיבות שעלולות לגרום לחלונות שלכם לא לעבוד.

 

תיקון חלונות חשמל לרכב לפי אזורי שירות

תיקון חלונות חשמל לרכב במרכז

תיקון חלונות חשמל לרכב בצפון

תיקון חלונות חשמל לרכב בדרום

תיקון חלונות חשמל לרכב בשרון

תיקון חלונות חשמל לרכב בחיפה

תיקון חלונות חשמל לרכב בירושלים

תיקון חלונות חשמל לרכב ביהודה ושומרון

 

5 סיבות לכך שהחלונות החשמליים שלכם לא עובדים

מנגנון ויסות החלונות לא עובד

המנגנון שמאפשר לחלון חשמל לנוע למעלה ולמטה נקרא מווסת חלונות. בכל דלת מכונית עם חלון חשמל יש ווסת חלונות להזזה, במידה והוא נפגם או קיים בלאי טבעי של ווסת זה החלונות שלכם לא יפתחו או יסגרו ולכן זוהי בעיה מוכרת שחשמלאי רכב מתמודדים איתה.

 

מנוע חלון התקלקל

להבדיל מווסת שהוא אחראי על הויסות של הפתיחה וסגירה של החלון, כל חלון חשמלי דורש מנוע חלוני כדי לספק את האנרגיה החשמלית. יש חיבור בקצה המנוע של חלון הכוח המתחבר לווסת החלון. כאשר אתה לוחץ על כפתור למעלה או למטה בדלתך, הוא מפעיל את מנוע החלון שמאפשר לאחר מכן לווסת החלון להזיז את החלון.

אם יש לרכב שלכם מנוע חלון שאינו עובד, הכוח להזיז את החלון לא יהיה קיים ובכך זה לא משנה אם ווסת החלונות שלכם עובד או לא.

 

תיקון חלונות חשמל לרכב בעקבות שלג וקרח

אומנם בישראל כמעט אין שלג וקרח חוץ מבימים ספציפים מאוד בשנה או במקומות ספציפים אך אם אתם גרים באזור עם הרבה תנאים מושלגים וקפואים, הפונקציונליות של החלון שלכם עלולה להיפגם. הסיבה לכך היא שזכוכית החלונות תידבק למסגרות שלהם.

לעיתים הרגולטורים לא תמיד חזקים מספיק בכדי לכפות את הזזת הזכוכית החלון מהמסגרת שלו אם הם קפואים יחד. גם אם הוא יכול לעשות זאת, הרגולטור יישחק הרבה יותר מהר וגם זאת סיבה לכך שהחלונות יכולים לא להיפתח או להיסגר.

 

מתג של הכוח של החלון התקלקל

סיבה נוספת למצב שבו החלון מקולקל הוא כאשר המתג בצד הדלת של הרכב שלכם אינו פועל כהלכה. בכל פעם שתלחצו על המתג בשביל לפתוח את החלון או לסגור אותו, הלחיצה תגרום לבלאי טבעי של המתג קצת יותר. אם תלחצו עליו בצורה אגרסיבית מדי או תשתמשו "ותשחקו" בו על בסיס קבוע, ייתכן שיגיע שלב שהמתג יפסיק לעבוד כראוי.

זה יהיה למעשה המקרה הטוב ביותר בכל פעם שחלונות החשמל של הרכב שלכם לא זזים. העלות החלפת מתג הינה זולה מאוד בהשוואה לתיקון הבעיות האפשריות האחרות שיכולות להיות.

 

בעיות עם מערכת החיווט

יש סדרה של חוטים ופיוזים המחברים את מתג החלון למנוע החלון. למרות שזה נדיר שקיימות בעיות חיווט בדלת, זה עדיין אפשרי שזה יקרה. למשל, אם תוקן לאחרונה רכיב אחר במערכת חלונות החשמל של הרכב שלכם, ייתכן שהמכונאי פגע בשוגג או חתך את אחד החוטים. זה ידרוש ממכם לקחת את הרכב לנסיעה נוספת למכונאי בכדי שהם יתקנו את זה. לכן חשוב מאוד לגשת מלכתחילה לחשמלאי רכב טוב על מנת שיתקן לכם את הבעיות כמו שצריך ולא יצור בעיות נוספות.

 

תיקון חלונות חשמל לרכב – איך בוחרים חשמלאי רכב טוב?

  1. המלצות – המלצות זה אחד הדברים היותר חשובים על מנת שתוכלו לדעת האם הגעתם לבנאדם הנכון עבורכם. ככל שתאספו יותר המלצות מחברים או אפילו גם ברחבי האינטרנט כך תוכלו לדעת שבחרתם באדם הנכון.
  2. שיחה מקדימה – דברו עם החשמלאי הרכב שבחרתם, בררו מה טיבו, האם הוא מנסה למכור לכם דברים שלא לצורך או באמת רוצה לעזור לכם עם הבעיה שהרכב שלכם מתמודד. כך תדעו שמדובר במקצוען שרוצה לעזור לכם להחזיר את הרכב שלכם לשימוש או במקרה שלנו שהחלונות שלכם יחזרו לעבוד. מקצועיות זה אחד הדברים היותר חשובים במקצוע של חשמלאי רכב.
  3. זמינות – אומנם בבעיית חלונות זמינות אינה המעלה הגבוהה ביותר שתצטרכו בחשמלאי רכב, אבל כאשר מדובר בבעיות קשות יותר זמינות זה שם המשחק. במידה והרכב שלכם יתקע באמצע היום ואתם תצטרכו לפנות זמן על מנת לתקנו אתם תרצו שהחשמלאי רכב שלכם יהיה זמין לכם ויוכל לעזור לכם באופן מיידי או בזמן הקרוב.

 

לסיכום, בעיות במערכת החלונות שלכם יכולות להתרחש מהדבר הפשוט יותר כמו המתג של פתיחת החלון ועד לדבר המסובך יותר כמו החלפת המנוע כוח של פתיחה וסגירת החלונות הרכב שלכם. כל אחת מהסיבות יכולה לתסכל ולרוב אנו מעדיפים לדחות בעיות כאלה אך בטווח הרחוק היכולת לסגור ולפתוח חלונות היא הכרחית ולכן אנו כן ממליצים לכם לגשת לחשמלאי רכב על מנת שיפתור לכם את בעיה זו. סביר להניח שהוא גם יוכל לפתור לכם אותה בזמן קצר כאשר הבעיה מובנת והוא איש מקצועי.

 

מחירון תיקון חלונות חשמל לרכב כללי

תיקון חלונות חשמל לרכב מחיר מ-250₪
תיקון אלטרנטור לרכב מחיר מ-350₪
תיקון סטרטר לרכב מחיר מ-350₪

 

לתיקון חלונות חשמל לרכב מקצועי ויסודי – 077-997-3379