חשמלאי רכב

חשמלאי רכב
חשמלאי רכב

אין אחד או אחת שלא יצטרכו לקחת מתישהו בחייהם את רכבם לתיקון אצל חשמלאי רכב. לא קל היום למצוא חשמלאי רכב שהוא גם אמין, גם מקצועי וגם בעל יחס אנוש מצויינים. ומשום שאנשים רבים לא מכירים את תחום הרכבים לעומק קשה להבדיל  בין הבעיות השונות העלולות להיווצר להם או הקיימות ברכבם. 

 

☑️ חשמלאי רכב מוסמך, אמין ומקצועי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהתקנת מוצרי חשמל.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-997-3379 ☎️

 

מהן הבעיות השונות בהן חשמלאי רכב מטפל?

תקלה באלטרנטור

אחת הבעיות המובילות ברכב החשמלי היא תקלה באלטרנטור. האלטרנטור הוא הרכיב שמטעין את המצבר ברכב שלכם ומניע את מערכת החשמל שלכם כאשר המנוע פועל. תקלה באלטרנטור גורמת לבעיות שונות בטעינת החשמל ברכב ואחת הדרכים לדעת שיש תקלה באלטרנטור היא כאשר האורות הקדמיים של הרכב מפסיקים לעבוד או האור שלהם חלש יותר.

 

בעיות ברדיו

כשהרדיו מפסיק לעבוד, זה יכול לנבוע מכמה סיבות. חשמלאי רכב מקצועי יוכל להבדיל בין בעיות בקבלים של הרמקולים או שזאת בעיה באנטנה של הרכב או שזה בכלל אחד מהפיוזים שנשרפו. כל אותן סיבות יכולות לגרום לכך שהרדיו שלכם יפסיק לעבוד ותצטרכו לגשת לחשמלאי רכב על מנת שיתקן לכם את הרדיו ויוכל לחזור לעבוד כמו שצריך.

 

תקלות הנעה

בעיות במצבר

המצבר של המכונית שלכם בדרך כלל מוציא חלק קטן מהכוח שלו כדי להפעיל את המכונית שלכם, ואז נטען מהאלטרנטור שלכם תוך כדי תנועה. הבעיות מתחילות כאשר נורה או יישום חשמלי אחר דולק כאשר המכונית כבויה, מה שיכול לנקז את כוח הסוללה ולקחת את הכוח הנדרש להפעלה. לכן במידה ויש לכם בעיות במצבר זה יגרור מצב שבו לא תוכלו להתניע את רכבכם. 

את המצבר הקיים נהוג ורצוי להחליף כל 5 שנים. חשמלאי רכב מנוסה יוכל לבדוק לכם האם בעיית ההתנעה נובעת מתקלה הקיימת במצבר או שמא זאת תקלה אחרת הקיימת ברכב שלכם שמונעת ממנו להתניע.

 

מסנן דלק סתום

נושא נפוץ נוסף המתגנב למכוניות ישנות יותר הוא פילטר דלק סתום. מסנן הדלק שלכם מפלטר חלק מהדלק שלכם ומוציא את החלקיקים שלא צריכים להיות שם לפני שהוא נכנס למנוע שלך, כדי לשפר את הביצועים שלך.

עם זאת, במכוניות ישנות יותר, החלקיקים יכולים להצטבר ולגרום לצרות במנוע שלכם – הדלק לא יעבור דרך קו הדלק למנוע שלנו, מה שלא יאפשר את המנוע שלכם להתניע.

אם מסנן הדלק שלכם סתום, המנוע שלכם לא יקבל מספיק דלק כדי שיפעל. אם זו הסיבה שהמכונית שלכם לא מתניעה, סביר להניח שחוויתם בעיות ביצועים לפני הסתימה.

 

כשל בתא ההצתה

כשל שכיח במכוניות ישנות יותר הוא סלילי הצתה ומצתים, למעשה, סלילי ההצתה והמצתים הם אלה שגורמים למעשה להצתה במנוע שלך. דלק ואוויר מוזרקים לתא ההצתה והמצתים שלך גורמים לניצוץ שגורם להם להתלקח, כשהוא מתניע את מכוניתך. אם המצתים שלך לא עובדים או מתקשים לחלוטין, המכונית שלכם ככל הנראה לא תתניע.

 

תקלה בסטרטר

נושא זה נפוץ שוב במכוניות ישנות יותר, אך יכול לבוא לידי ביטוי גם בדגמים חדשים יותר. הסטרטר שלכם מורכב מחלקים רבים ושונים, אך הנפוץ ביותר לכשל הוא בממסר של הרכב, המעביר זרם חשמלי למנוע הסטרטר. 

אם הסטרטר שלך נכשל מכנית (אחד החלקים הנעים נשבר), תוכלו להבחין בסימן מסוים אחד: הפנסים הקדמיים שלכם יהיו בהירים כאשר המכונית שלך כבויה, אך עמומה כאשר אתם מנסים להניע את המנוע. החלפת סטרטר היא רק על ידי חשמלאי רכב מנוסה.

 

תקלות חשמל כלליות

  • חלונות הרכב לא עובדים – קיימות סיבות רבות לכך שהחלונות ברכבם לא יעבדו, ולכן חשוב להבין האם החלונות לא עובדים משום שרכיב בלוח האם נשרף? או כי הבעיה נעוצה בכלל בלחצן עצמו שפותח את החלון. הסיבות השונות לא יכולות להיפטר לבד והן חייבות בדיקה של חשמלאי רכב שיבדוק מה בדיוק הסיבה שהחלונות לא נפתחים או נסגרים.
  • תאורת הרכב – יש כמה בעיות שיכולות לגרום להבהוב של אורות הפנים של הרכב שלכם. ראשית, חוטי קרקע רופפים. שנית, בעיית כוח הנובעת ממצבר פגום או שאינו עובד. שלישית, בעיה פנימית עם אלטרנטור שלכם שגם הוא אחראי על החשמל של הרכב שלכם. לכן כל אחת מהאופציות הנל יכולות לגרום לבעיות שונות בתאורת הרכב הפנימית או החיצונית שלכם.


בעיות עם הסוויץ

הסוויץ הוא בעצם מתג ההתנעה של הרכב. מה שאומר שברגע שאתם מכניסים את המפתח ומסובבים הרכב אמור להתניע ואם זה לא קורה משמע שיש לכם בעיה עם הסוויץ. בעיות עם הסוויץ יכולות לנבוע מסיבות שונות ומגוונות, כגון: מפתח הרכב נשבר בפנים, המפתח נתקע בפנים ולא מצליח להסתובב. בעיה נוספת היא כאשר אתם מכבים את המנוע אך המפתח לא יוצא מפתח הסוויץ. גם זאת בעיה מוכרת שניתנת לטיפול ובדיקה אצל חשמלאי רכב.

 

בעיות עם הכריות אוויר

אחד הדברים היותר חשובים להגנה מפני תאונות דרכים הם הכריות אוויר הנמצאות ברכב. מהן הבעיות הקריטיות שלרוב קורות עם כריות אוויר? 

  1. החיישן של הכריות אוויר עשוי לפרוס רק כרית אוויר אחת, אך לא את כל כריות האוויר הדרושות כדי להגן על נוסעי הרכב במהלך תאונה.
  2. כרית האוויר עשויה להיפרס אך לעשות זאת מאוחר מכדי להיות יעילה. אפילו בשבריר שנייה באיחור וכרית האוויר עלולה להיפרס קרוב מדי לראשו של הנוסע ברכב.

 

לכן מאוד חשוב לשים לב ולבדוק האם כריות האוויר שלכם תקינות על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם נוסעים בצורה הבטוחה ביותר.

 

פיוז תקול

פיוזים תקולים ברכב יכולים לגרום למגוון בעיות שונות. רוב הדברים התלויים בחשמל לא יעבו במידה ויש פיוז תקול. לדוגמא: הרדיו יכול להפסיק לעבוד, תאורת הרכב גם יכולה להתקלקל, החלונות של הרכב לא יפתחו או יסגרו וגם הרכב לא יפתח או יסגר כשתנסו לעשות זאת מרחוק ולכן חשוב מאוד להבין איזה מהפיוזים תקולים על מנת לתקן את הבעיה החשמלית ברכב.

 

מה חשוב לבדוק כשמחפשים חשמלאי רכב?

  • אמינות – אחד הבעיות הגדולות של עולם הרכב הוא ניסיונות העקיצה והגניבות שמתרוצצות בקרב מוסכים עקב חוסר מודעות והבנה של אנשים ברכבים. לכן כאשר אתם מחפשים חשמלאי רכב חשוב שתבדקו מי הוא. אנו ממליצים לכם להסתכל על האתר ולהתרשם מחשמלאי רכב אצלנו ולהבין שאמינות זה אחד הדברים שחשובים לנו יותר.
  • מקצועיות – לא כל חשמלאי רכב הוא מקצועי ולכן חשוב מאוד להבין שהחשמלאי רכב שבחרתם יודע טוב את עבודתו ואתם מתרשמים לטובה מהבקיאות שלו ומאיך שהוא נגש לדברים בצורה הטובה ביותר.
  • המלצות – המלצות הן הדרך הטובה ביותר לבדוק על חשמלאי הרכב הנבחר ולכן במידה ואתם מחפשים חשמלאי רכב, חפשו את ההמלצות עליו. קבלו המלצות מאנשים שאתם מכירים. כך תוכלו להיות רגועים שהגעתם לבנאדם הנכון.

 

לסיכום, חשמלאי רכב הינו מקצוע חשוב ביותר והוא דורש ידע רחב על כל אחת מהבעיות שציינו כאן. הבעיות יכולות להיות גדולות ומסוכנות או קטנות ומפריעות ולכן במידה ויש לכם בעיה כזאת או אחרת צרו קשר עם חשמלאי רכב והוא יוכל לעזור לכם במה שתצטרכו.

 

מחירון חשמלאי רכב כללי

החלפת מצבר לרכב מחיר מ-500₪
תיקון סוויץ' לרכב מחיר מ-200₪
תיקון תקלות חשמל רכב מחיר מ-200₪

 

שירותי רכב בפריסה ארצית:

תיקון חלונות חשמל לרכב

 

לחשמלאי רכב מוסמך ומקצועי חייגו – 077-997-3379

תיקון כריות אוויר ברכב

במהלך 30 השנים האחרונות, כריות אוויר הפכו למאפיין בטיחותי שהינו מאוד שכיח במכוניות, עד כי הן נתפסות כיום כפריט בטיחות סטנדרטי, כמו חגורות בטיחות. רכבים

קרא עוד »

תיקון סוויץ' לרכב

כמו רוב הנהגים, סביר להניח שאתם לא חושבים על סדרת הצעדים המורכבת המתרחשת בעת הכניסה לרכב שלכם והנעתו כל בוקר. הכנסת המפתח למתג הסוויץ והתנעת

קרא עוד »

החלפת מצבר לרכב

מנסיעה לעבודה ועד הורדת הילדים בבית הספר, אתם סומכים על הרכב שלכם כל יום כדי להסתובב בעיר. המכונית שלכם מסתמכת על המצבר שלה כדי לעזור

קרא עוד »

תיקון רדיו ברכב

אתם תקועים בפקק או מתכננים נסיעה ארוכה, החבר הטוב ביותר שלכם כרגע זה הרדיו. מפעילים את הרדיו ואופס, משהו קרה אין סאונד, אין תחנות ואתם

קרא עוד »

תיקון תאורה ברכב

ברכב שלכם קיימים לא מעט סוגי תאורה שונים העוזרים לכם להתמצא בכביש. אורות אלה יכולים לעשות את ההבדל בין נסיעה בכביש חשוך בלי לראות היכן

קרא עוד »

תיקון רכב לא מניע

תוהים מה הבעיה עם הרכב שלכם ולמה הוא לא מניע? צריכים תיקון לרכב לא מניע? תמשיכו לקרוא אולי תצליחו לקבל מושג קצת טוב יותר מה

קרא עוד »

תיקון אלטרנטור לרכב

האם שמעתם בחייכם פעם את המושג אלטרנטור? אם לא המשיכו לקרוא ותוכלו להבין קצת יותר מה המשמעות של אלטרנטור ולמה בדיוק הוא קשור. אם אתם

קרא עוד »

תיקון סטרטר לרכב

תארו לעצמכם שאתם צריכים ללכת לעבודה או לכל יעד אחר, אתם סומכים על המכונית שלכם שתיקח אותכם ליעד בצורה חלקה ונוחה כרגיל. אתם יודעים שהנסיעה

קרא עוד »